Zmiana ostatniego sparingpartnera!
- MKS Polonia-Stal Świdnica

- 24 sty 2024
- 1 minut(y) czytania

Ze względu na pucharowy bój zespołu WKS-u Wierzbice (wrocławska klasa okręgowa) doszło do zmiany ostatniego sparingpartnera biało-zielonych seniorów IgnerHome Polonii-Stali Świdnica przed startem ligowych zmagań wiosną 2024 roku.
Pierwotnie podopieczni trenera Grzegorza Borowego mieli się zmierzyć z trzecim obecnie zespołem wrocławskiej okręgówki w sobotę, 24 lutego na terenie sztucznego boiska Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Ze względu jednak na planowany mecz Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Wrocław Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej mecz został odwołany. Błyskawicznie znalezione zostało jednak mocne i wymagające zastępstwo. Tego samego dnia zmierzymy się bowiem u siebie ze spadkowiczem z III ligi i obecnym wiceliderem opolskiej IV ligi - Stalą Brzeg.





![Polonia gra na wyjeździe w Żarowie [RELACJA LIVE]](https://static.wixstatic.com/media/4dd4f8_cddc9f728f594af2bbd1b7c6df8ee200~mv2.jpg/v1/fill/w_980,h_653,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,enc_avif,quality_auto/4dd4f8_cddc9f728f594af2bbd1b7c6df8ee200~mv2.jpg)
Komentarze