Z Chrobrym na remis

Podziałem punktów zakończył się niezwykle ciekawie zapowiadający się bój pomiędzy czwartą ekipą I ligi wojewódzkiej trampkarzy - Polonią-Stal Świdnica a trzecim w stawce Chrobrym Głogów. Obie ekipy zachowały swoje pozycje w rozgrywkach skupiających osiem najlepszych zespołów z Dolnego Śląska w tej kategorii wiekowej.

Świdniczanie prowadzeni przez trenera Piotra Krygiera pragnęli zrewanżować się przeciwnikom za nieznaczną porażkę w Głogowie w wymiarze 0:1. Bardzo dobrze rozpoczęli, bo już w 5. minucie za sprawą Huberta Lipińskiego znaleźli się z przodu, prowadząc 1:0. Goście dwukrotnie zdołali w pierwszej części gry jednak odpowiedzieć. Po trafieniach Oliwiera Myszki i Szymona Kotuły wygrywali do przerwy 2:1. Po zmianie stron biało-zieloni walczyli choćby o wyrównującego gola i ta sztuka nam się udała. Do sieci ponownie trafił Lipiński, a spotkanie zakończyło się podziałem punktów i wynikiem 2:2. W tabeli I ligi wojewódzkiej trampkarzy nasi piłkarze wciąż plasują się na czwartym miejscu, ustępując miejsca Olympic'owi Wrocław, Zagłębiu Lubin i wspomnianemu Chrobremu Głogów. W środę, 9 czerwca czeka nas kolejny pojedynek. Na wyjeździe zmierzymy się wtedy z WKS-em Śląsk Wrocław, którego u siebie ograliśmy w stosunku 5:1.

Polonia-Stal Świdnica - Chrobry Głogów 2:2 (1:2)

Polonia-Stal: Widła, Zawiła, Nowak, Paliński, Dudzic, Pawlik, Taratuta, Korab, Kindel, Król, Lipiński, Wiecheć, Zaczyński, Safian, Cybruch.

Druga drużyna trampkarzy Polonii-Stali Świdnica występująca na boiskach ligi dolnośląskiej rywalizowała z kolei na wyjeździe z Moto-Jelczem Oława. Biało-zieloni prowadzeni przez trenera Oskara Wajdzika ulegli swoim przeciwnikom 0:4.

Moto-Jelcz Oława - Polonia-Stal II Świdnica 4:0

Polonia-Stal: Janas, Horobets, Sahaidak, Choromański, Kędzior, Jurczak, Malinowski, Cybruch, Matyszczyk, Sauter, Wiatrowski, Korab, Taratuta, Paliński, Zaczyński, Lipiński, Bereś.