top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Wzmacniamy siłę ognia z przodu!


IgnerHome Polonia-Stal Świdnica przedstawia drugiego zawodnika, która zasila biało-zielone szeregi przed startem nowego sezonu 2022/2023. Do kadry naszej pierwszej drużyny dołącza nowy napastnik z doświadczeniem na szczeblu centralnym.


24-letni Oskar Trzepacz rozpoczął granie w Silesii Wrocław Gaj, z której przeszedł przez młodzieżowe drużyny Śląska Wrocław. Przed startem sezonu 2014/2015 zasilił szeregi pierwszoligowej Olimpii Grudziądz. Jako szesnastolatek dostał swoje szanse w pierwszej drużynie. Rozegrał 6 meczów, strzelając gola przeciwko Dolcanowi Ząbki. Kolejnych kilkanaście spotkań na szczeblu centralnym w rozgrywkach I ligi rozegrał w kolejnych sezonach 2015/2016 i 2016/2017. Rundę wiosenną sezonu 2016/2017 spędził na wypożyczeniu w trzecioligowym Chemiku Bydgoszcz.


W sezonie 2017/2018 był bardzo ważnym ogniwem trzecioligowego Piasta Żmigród. Rozegrał 28 spotkań (na 34 możliwe kolejki), trafiając do sieci rywali aż 14 razy. Kolejna kampania rozgrywkowa to znów występy na szczeblu makroregionalnej III ligi. W drużynie Piasta Żmigród, a następnie na wypożyczeniu w Lechii Dzierżoniów rozegrał łącznie 27 meczów, zaliczając 8 goli. Kolejne dwa sezony spędził już w swoim macierzystym klubie - Piaście Żmigród (41 rozegranych meczów), by w ostatniej kampanii o punkty zasilić na zasadzie wypożyczenia szeregi czwartoligowego Piasta Żerniki Wrocław.


Teraz przychodzi czas na występy w ekipie IgnerHome Polonii-Stali Świdnica, do której Oskar Trzepacz przechodzi z Piasta Żmigród na zasadzie transferu definitywnego. Nowy napastnik w trakcie letnich przygotowań popisał się do tej pory z bardzo dobrej strony, strzelając dwa gole przeciwko Górnikowi Wałbrzych i jednego w starciu z rezerwami pierwszoligowego Chrobrego Głogów. Oskar czekamy na kolejne trafienia i życzymy samych udanych występów podczas następnych gier kontrolnych, a przede wszystkim meczów o stawkę.

347 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

留言


bottom of page