top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Ustrzel Toyotę Suprę i jedną z ponad 100.000 nagród!


Bukmacher Superbet z hukiem uruchomił kolejną akcję, z której fani zakładów sportowych mogą wyjść szczęśliwsi. W loterii SUPER STRZAŁ NA MISTRZOSTWA wygrać można super furę, a także wyjazdy do Kataru, słuchawki, głośniki, smartwatche, smartfony i oczywiście freebety o niebagatelnej sumie 1 000 000 PLN! Kupony loterii można zbierać do 18 grudnia, a szanse na wygrane są codziennie.


Superbet dopiero co zakończył akcję „SUPER 11” rozdając szczęśliwcom 11 pakietów wyjazdowych do Kataru. Firma chce zdominować rynek zakładów w Polsce i nie zatrzymuje się, a nawet przyspiesza w pięknym i brutalnym dla konkurencji stylu. SUPER STRZAŁ to loteria w której codziennie stajesz przed szansą na super nagrody, a każdy los to także szansa na odjazd z piskiem opon sprzed siedziby Superbet. Odjazd w nowej, czerwonej (czyli najszybszej! ;)) Toyocie Suprze w wersji GR. Żeby mieć szansę na okiełznanie maszyny, która 100km/h osiąga w 5.2 sekundy wystarczy … postawić zakład za jedyne 10PLN.


Jakie nagrody można wygrać w loterii SUPER STRZAŁ NA MISTRZOSTWA?

· 10 Apple iPhone 13

· 20 kart podarunkowych do Media Expert o wartości 2000PLN

· 50 smartwatchy Garmin

· 110 głośników JBL

· 300 słuchawek bezprzewodowych Xiaomi Redmi Buds

· 100 000 freebetów 10PLN

· 4 pakiety wyjazdowe do Kataru

· 1 Toyota GR Supra


W jaki sposób wziąć udział w loterii SUPER STRZAŁ NA MISTRZOSTWA od Superbet?

To proste niczym strzał z rzutu karnego. Obstawiając zakłady bukmacherskie w aplikacji lub na stronie internetowej można zyskać codziennie aż 3 strzały, które każdy uczestnik loterii odda na bramkę strzeżoną przez Jerzego Dudka! To właśnie w formie animacji „Dudek Dance” poznajemy rozstrzygnięcie dla danego losu. Do loterii wystarczy się zapisać przez akceptację regulaminu w zakładce na stronie lub w aplikacji Superbet.


W przypadku zakładów online swój los uzyskasz za wydane 10PLN na zakłady. Liczy się kupon postawiony za minimalnie tę stawkę, ale także kilka zakładów za łączną kwotę 10PLN, które zostaną postawione danego dnia. Możesz zatem postawić dwa kupony po 5PLN każdy, czy trzy kupony po 4PLN każdy. W każdym przypadku otrzymasz 1 los.

· W przypadku zawarcia zakładów za kwotę od 10,00PLN do 49,99PLN oddajesz 1 strzał;

· Gdy na Twoim koncie gracza postawione zostaną danego dnia zakłady na kwotę od 50,00PLN do 99,99PLN masz 2 szanse;

· Zakłady równe i przewyższające 100PLN to maksymalne 3 próby pokonania Jurka Dudka.

Trzeba pamiętać, że odpowiednią liczbę strzałów otrzymasz następnego dnia po spełnieniu powyższych warunków.


W każdym tygodniu można zdobyć także 2 dodatkowe strzały. Pierwszy dzięki zawarciu zakładu za minimum 10PLN w aplikacji mobilnej oraz drugi za udział w darmowej grze Super Game Jackpot. Strzały możesz zbierać przez cały czas trwania loterii, a wykorzystywać na bieżąco lub kumulować wiele prób. Taktyka zależy wyłącznie od Ciebie. Losy zbierać można do 18 grudnia, a wykorzystać należy do 22 grudnia 2022 r.


Kiedy losowane są nagrody w loterii SUPER STRZAŁ?

· Codziennie wygrać można freebety 10PLN i nagrody rzeczowe w postaci elektroniki użytkownej. To szansa na natychmiastowe wygrane za każdym razem, gdy oddasz swój strzał!

· Losowanie miesięczne odbędzie się 19 października 2022 roku. Każdy Twój zdobyty do tego czasu los za rozliczone zakłady weźmie udział w losowaniu 4 pakietów wyjazdowych do Kataru.

· 22 grudnia wszystkie losy będą mieć szanse na wylosowanie Toyoty GR Supra!

„Super Strzał na Mistrzostwa to kolejny, ale nie ostatni element naszej ofensywy przed najważniejszą, piłkarską imprezą tego roku. Znów ruszamy z akcją w której do wygrania są fantastyczne nagrody. Ich wartość robi wrażenie, ale nie to jest najważniejsze. Zakłady z Superbet mają być przyjemne, cieszyć graczy, dostarczać alternatywnych form rozrywki i jeszcze więcej emocji. Idziemy dalej i do nagród dokładamy unikalne rozwiązania w postaci animacji strzału. Wprowadza to element gamifikacji budującej zaangażowanie, co jest coraz powszechniejszym trendem w zakładach sportowych na świecie. Podobny przekaz niesie nasza najnowsza kampania mediowa "GO SUPER", w której opowiadamy jak sprawiać, by zwykła codzienność stała się niezwykła!” – mówi Adam Lamentowicz, Prezes Superbet Polska.

Sama loteria to wystarczający argument, żeby korzystać z oferty Superbet, ale nie jedyna. Bukmacher może pochwalić się najlepszą na rynku aplikacją mobilną, darmowymi grami, akcjami promocyjnym, własną społecznością Super Social z udziałem ekspertów i influencerów oraz oczywiście szeroką dostępnością zakładów. To wszystko dostępne jest razem z zupełnie nowym bonusem powitalnym w którego skład wchodzi CASHBACK aż do 3500PLN, bonus od pierwszej wpłaty do 200PLN wraz z ekstra bonusem 34PLN oraz bonus za pobranie super aplikacji na 20PLN. Razem aż 3754PLN, lecz wrażenie robią nie tylko kwoty, ale także przyjazne warunki. Dwukrotny obrót z kursem minimalnym kuponu 1.8 w ciągu 10 dni to gratka nawet dla najbardziej wymagających. Superbet jest super i możesz się o tym przekonać korzystając z rejestracji z kodem X lub przez bezpośredni link do rejestracji w Superbet.


Szczegółowe warunki udziału w loterii dla graczy online i klientów punktów stacjonarnych Superbet znaleźć można w regulaminie loterii SUPER STRZAŁ NA MISTRZOSTWA.


SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA.

59 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page