top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Superbet najlepszym bukmacherem w Polsce!


Nasz partner - marka Superbet została uhonorowana pięcioma statuetkami „Nagród Bukmacherskich” za rok 2022. Do super zespołu naszego partnera trafiła najbardziej prestiżowa nagroda w branży zakładów sportowych, czyli wyróżnienie dla Bukmachera Roku!


Superbet pędzi przez świat zakładów sportowych w Polsce z coraz większą prędkością i śmiałością, co potwierdzają zarówno zadowoleni gracze, jak i eksperci serwisu “LegalniBukmacherzy.pl”, którzy są organizatorami corocznej gali wręczenia nagród. Pięć zwycięstw spośród piętnastu ocenianych aspektów, to najlepszy tegoroczny wynik. Wygrane w tak ważnych kategoriach, jak Bukmacher Roku, Najlepsza Aplikacja Mobilna, Najlepszym Marketing, Najlepszy Customer Service i Nagroda Użytkowników potwierdzają, że otaczamy się właściwymi partnerami.


Statuetki “Nagród Bukmacherskich” wręczono podczas uroczystej gali, która odbyła się 31 stycznia w Warszawie. Imprezę poprowadził tradycyjnie Jerzy Mielewski. Na wydarzeniu, które zgromadziło blisko 60 przedstawicieli branży bukmacherskiej pojawił się nie tylko liczny zespół Superbet, ale także Sławomir Peszko znany zarówno z piłkarskich boisk, jak i wielu działań bukmachera w mediach. Jak widać, zabawa była wyborna i działo się!


Organizatorzy nagród docenili Superbet między innymi za działania wokół mundialu, który był najważniejszym sportowym wydarzeniem dla graczy. Dzięki promocjom “Super 11” i “GO Super 20+22”, loterii “Super Strzał” oraz darmowym grom “Super Game” i “Super Spin” przeżywanie meczów weszło na maksymalnie wysoki poziom.


Nas szczególnie cieszy fakt, że razem z Wami przyczyniliśmy się do wygranej w kategorii Nagroda Użytkowników. Superbet otrzymał aż 41,6% wszystkich głosów. Razem jesteśmy super!


Na stronie organizatora Nagród Bukmacherskich znaleźć można wszystkie uzasadnienia zwycięstw w bukmacherskim plebiscycie. Możecie nam jednak wierzyć na słowo — nasz partner jest super bukmacherem!

77 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page