top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Solidne granie juniorów z liderem okręgówki!


Bardzo solidne przetarcie w starciu z wymagającym rywalem zaliczyli podczas ostatniego weekendu juniorzy starsi IgnerHome Polonii-Stali Świdnica z ligi wojewódzkiej. Biało-zieloni na własnym terenie podejmowali lidera klasy okręgowej seniorów - zespół Górnika Nowe Miasto Wałbrzych.


- Mimo sporych braków kadrowych zagraliśmy całkiem przyzwoite zawody na tle lidera klasy okręgowej seniorów. Zaprezentowaliśmy się dziś solidnie, grając na dużej intensywności i w naszej grze w końcu pojawiła się cierpliwość, której brakowało w poprzednich sparingach. Brawo dla drużyny za dobre granie! Nie zatrzymujemy się i pracujemy dalej - komentował chwile po zakończeniu sparingowego spotkania z Górnikiem Nowe Miasto Wałbrzych, trener juniorów starszych IgnerHome Polonii-Stali Świdnica - Jakub Rosiak. Biało-zieloni mieli swoje szanse, by wygrać to spotkani, a najlepszą był z pewności zmarnowany niestety przez nas rzut karny. Na uwagę zasługuje bardzo dobra postawa dwójki młodych zawodników z rocznika 2007 - Igora Zawiły i Jakuba Sośnickiego.


IgnerHome Polonia-Stal Świdnica (LDJ) - Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (OS) 0:0


Skład: Widła, Markowski, Oboza, Sośnicki, Wysoczański, Król, Zawiła, Korab, Kruczek, Szewczyk , Lipiński oraz Telicki, Czyż, Kałwak, Cybruch, Styś, zawodnik testowany.

487 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page