top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Rozpoczynamy nowy sezon meczem u siebie!






Dolnośląski Związek Piłki Nożnej opublikował szczegółowy harmonogram rundy jesiennej na boiskach Koleje Dolnośląskie IV ligi. Piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica rozgrywki rozpoczną meczem na terenie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, a granie rozpocznie się już za miesiąc – 3 sierpnia.


1. kolejka (3-4 sierpnia)

Bielawianka Bielawa - Chrobry II Głogów

Orzeł Ząbkowice Śląskie - Barycz Sułów

Błyskawica Gać - Łużyce Lubań

Słowianin Wolibórz - Piast Żmigród

Sparta Grębocice - Iskra Księginice

Orzeł Mysłakowice - Piast Nowa Ruda

Górnik Złotoryja - Lechia Dzierżoniów

IgnerHome Polonia-Stal Świdnica - Prochowiczanka Prochowice

Polonia Środa Śląska - Moto Jelcz Oława


2. kolejka (10-11 sierpnia)

Chrobry II Głogów - Moto Jelcz Oława

Prochowiczanka Prochowice - Polonia Środa Śląska

Lechia Dzierżoniów - IgnerHome Polonia-Stal Świdnica

Piast Nowa Ruda - Górnik Złotoryja

Iskra Księginice - Orzeł Mysłakowice

Piast Żmigród - Sparta Grębocice

Łużyce Lubań - Słowianin Wolibórz

Barycz Sułów - Błyskawica Gać

Bielawianka Bielawa - Orzeł Ząbkowice Śląskie


3. kolejka (15 sierpnia)

Orzeł Ząbkowice Śląskie - Chrobry II Głogów

Błyskawica Gać - Bielawianka Bielawa

Słowianin Wolibórz - Barycz Sułów

Sparta Grębocice - Łużyce Lubań

Orzeł Mysłakowice - Piast Żmigród

Górnik Złotoryja - Iskra Księginice

IgnerHome Polonia-Stal Świdnica - Piast Nowa Ruda

Polonia Środa Śląska - Lechia Dzierżoniów

Moto Jelcz Oława - Prochowiczanka Prochowice


4. kolejka (17-18 sierpnia)

Chrobry II Głogów - Prochowiczanka Prochowice

Lechia Dzierżoniów - Moto Jelcz Oława

Piast Nowa Ruda - Polonia Środa Śląska

Iskra Księginice - IgnerHome Polonia-Stal Świdnica

Piast Żmigród - Górnik Złotoryja

Łużyce Lubań - Orzeł Mysłakowice

Barycz Sułów - Sparta Grębocice

Bielawianka Bielawa - Słowianin Wolibórz

Orzeł Ząbkowice Śląskie - Błyskawica Gać


5. kolejka (24-25 sierpnia)

Błyskawica Gać - Chrobry II Głogów

Słowianin Wolibórz - Orzeł Ząbkowice Śląskie

Sparta Grębocice - Bielawianka Bielawa

Orzeł Mysłakowice - Barycz Sułów

Górnik Złotoryja - Łużyce Lubań

IgnerHome Polonia-Stal Świdnica - Piast Żmigród

Polonia Środa Śląska - Iskra Księginice

Moto Jelcz Oława - Piast Nowa Ruda

Prochowiczanka Prochowice - Lechia Dzierżoniów


6. kolejka (31 sierpnia-1 września)

Chrobry II Głogów - Lechia Dzierżoniów

Piast Nowa Ruda - Prochowiczanka Prochowice

Iskra Księginice - Moto Jelcz Oława

Piast Żmigród - Polonia Środa Śląska

Łużyce Lubań - IgnerHome Polonia-Stal Świdnica

Barycz Sułów - Górnik Złotoryja

Bielawianka Bielawa - Orzeł Mysłakowice

Orzeł Ząbkowice Śląskie - Sparta Grębocice

Błyskawica Gać - Słowianin Wolibórz


7. kolejka (7-8 września)

Słowianin Wolibórz - Chrobry II Głogów

Sparta Grębocice - Błyskawica Gać

Orzeł Mysłakowice - Orzeł Ząbkowice Śląskie

Górnik Złotoryja - Bielawianka Bielawa

IgnerHome Polonia-Stal Świdnica - Barycz Sułów

Polonia Środa Śląska - Łużyce Lubań

Moto Jelcz Oława - Piast Żmigród

Prochowiczanka Prochowice - Iskra Księginice

Lechia Dzierżoniów - Piast Nowa Ruda


8. kolejka (14-15 września)

Chrobry II Głogów - Piast Nowa Ruda

Iskra Księginice - Lechia Dzierżoniów

Piast Żmigród - Prochowiczanka Prochowice

Łużyce Lubań - Moto Jelcz Oława

Barycz Sułów - Polonia Środa Śląska

Bielawianka Bielawa - IgnerHome Polonia-Stal Świdnica

Orzeł Ząbkowice Śląskie - Górnik Złotoryja

Błyskawica Gać - Orzeł Mysłakowice

Słowianin Wolibórz - Sparta Grębocice


9. kolejka (21-22 września)

Sparta Grębocice - Chrobry II Głogów

Orzeł Mysłakowice - Słowianin Wolibórz

Górnik Złotoryja - Błyskawica Gać

IgnerHome Polonia-Stal Świdnica - Orzeł Ząbkowice Śląskie

Polonia Środa Śląska - Bielawianka Bielawa

Moto Jelcz Oława - Barycz Sułów

Prochowiczanka Prochowice - Łużyce Lubań

Lechia Dzierżoniów - Piast Żmigród

Piast Nowa Ruda - Iskra Księginice


10. kolejka (28-29 września)

Chrobry II Głogów - Iskra Księginice

Piast Żmigród - Piast Nowa Ruda

Łużyce Lubań - Lechia Dzierżoniów

Barycz Sułów - Prochowiczanka Prochowice

Bielawianka Bielawa - Moto Jelcz Oława

Orzeł Ząbkowice Śląskie - Polonia Środa Śląska

Błyskawica Gać - IgnerHome Polonia-Stal Świdnica

Słowianin Wolibórz - Górnik Złotoryja

Sparta Grębocice - Orzeł Mysłakowice


11. kolejka (5-6 października)

Orzeł Mysłakowice - Chrobry II Głogów

Górnik Złotoryja - Sparta Grębocice

IgnerHome Polonia-Stal Świdnica - Słowianin Wolibórz

Polonia Środa Śląska - Błyskawica Gać

Moto Jelcz Oława - Orzeł Ząbkowice Śląskie

Prochowiczanka Prochowice - Bielawianka Bielawa

Lechia Dzierżoniów - Barycz Sułów

Piast Nowa Ruda - Łużyce Lubań

Iskra Księginice - Piast Żmigród


12. kolejka (12-13 października)

Chrobry II Głogów - Piast Żmigród

Łużyce Lubań - Iskra Księginice

Barycz Sułów - Piast Nowa Ruda

Bielawianka Bielawa - Lechia Dzierżoniów

Orzeł Ząbkowice Śląskie - Prochowiczanka Prochowice

Błyskawica Gać - Moto Jelcz Oława

Słowianin Wolibórz - Polonia Środa Śląska

Sparta Grębocice - IgnerHome Polonia-Stal Świdnica

Orzeł Mysłakowice - Górnik Złotoryja


13. kolejka (19-20 października)

Górnik Złotoryja - Chrobry II Głogów

IgnerHome Polonia-Stal Świdnica - Orzeł Mysłakowice

Polonia Środa Śląska - Sparta Grębocice

Moto Jelcz Oława - Słowianin Wolibórz

Prochowiczanka Prochowice - Błyskawica Gać

Lechia Dzierżoniów - Orzeł Ząbkowice Śląskie

Piast Nowa Ruda - Bielawianka Bielawa

Iskra Księginice - Barycz Sułów

Piast Żmigród - Łużyce Lubań


14. kolejka (26-27 października)

Chrobry II Głogów - Łużyce Lubań

Barycz Sułów - Piast Żmigród

Bielawianka Bielawa - Iskra Księginice

Orzeł Ząbkowice Śląskie - Piast Nowa Ruda

Błyskawica Gać - Lechia Dzierżoniów

Słowianin Wolibórz - Prochowiczanka Prochowice

Sparta Grębocice - Moto Jelcz Oława

Orzeł Mysłakowice - Polonia Środa Śląska

Górnik Złotoryja - IgnerHome Polonia-Stal Świdnica


15. kolejka (2-3 listopada)

IgnerHome Polonia-Stal Świdnica - Chrobry II Głogów

Polonia Środa Śląska - Górnik Złotoryja

Moto Jelcz Oława - Orzeł Mysłakowice

Prochowiczanka Prochowice - Sparta Grębocice

Lechia Dzierżoniów - Słowianin Wolibórz

Piast Nowa Ruda - Błyskawica Gać

Iskra Księginice - Orzeł Ząbkowice Śląskie

Piast Żmigród - Bielawianka Bielawa

Łużyce Lubań - Barycz Sułów


16. kolejka (9-10 listopada)

Chrobry II Głogów - Barycz Sułów

Bielawianka Bielawa - Łużyce Lubań

Orzeł Ząbkowice Śląskie - Piast Żmigród

Błyskawica Gać - Iskra Księginice

Słowianin Wolibórz - Piast Nowa Ruda

Sparta Grębocice - Lechia Dzierżoniów

Orzeł Mysłakowice - Prochowiczanka Prochowice

Górnik Złotoryja - Moto Jelcz Oława

IgnerHome Polonia-Stal Świdnica - Polonia Środa Śląska


17. kolejka (16-17 listopada)

Polonia Środa Śląska - Chrobry II Głogów

Moto Jelcz Oława - IgnerHome Polonia-Stal Świdnica

Prochowiczanka Prochowice - Górnik Złotoryja

Lechia Dzierżoniów - Orzeł Mysłakowice

Piast Nowa Ruda - Sparta Grębocice

Iskra Księginice - Słowianin Wolibórz

Piast Żmigród - Błyskawica Gać

Łużyce Lubań - Orzeł Ząbkowice Śląskie

Barycz Sułów - Bielawianka Bielawa

270 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page