top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Rozpoczynamy cykl turniejów dla dzieci!


Przed nami pierwsza odsłona cyklu halowych turniejów piłkarskich dla dzieci organizowanych przez klub IgnerHome Polonia-Stal Świdnica. W niedzielę, 4 grudnia o prym powalczy osiem zespołów złożonych z zawodników z rocznika 2015.


Areną zmagań będzie hala widowiskowo-sportowa im. Haliny Aszkiełowicz-Wojno na Zawiszowie. Na starcie zamelduje się osiem zespołów i oprócz dwóch drużyn gospodarzy - IgnerHome Polonii-Stali Świdnica zobaczymy w akcji dwie ekipy Diamentu Wałbrzych, UKS Lechię Dzierżoniów, Pogoń Pieszyce, Akademię Piłkarską Dzierżoniów i MKS Polonię Świdnica.


Rywalizacja najpierw odbywać się będzie system każdy z każdym w dwóch grupach. W grupie A znalazły się: IgnerHome Polonia-Stal I Świdnica, UKS Lechia Dzierżoniów, Pogoń Pieszyce i Diament I Wałbrzych. W grupie B powalczą: IgnerHome Polonia-Stal II Świdnica, AP Dzierżoniów, MKS Polonia Świdnica i Diament II Wałbrzych. Podczas turnieju promowane będzie ofensywne granie, nie liczyć się będą zatem zwycięstwa i zdobyte punkty, a strzelenie jak największej ilości goli. To właśnie one zadecydują o awansach do grupy złotej i srebrnej, a następnie o zwycięstwie w całym turnieju.


Początek niedzielnych zmagań zaplanowano na godz. 8.30. Ostatni pojedynek zakończy się około 14.30 po której dojdzie do ceremonii zamykającej cały turniej. O młodych piłkarzy tradycyjnie zadbają partnerzy turnieju - firma Mineral Zdrój i Sad w Burkatowie.


Harmonogram I rundy:

8:30: IgnerHome Polonia-Stal I Świdnica - UKS Lechia Dzierżoniów

8:45: AP Dzierżoniów - IgnerHome Polonia-Stal II Świdnica

9:00: Pogoń Pieszyce - Diament I Wałbrzych

9:15: Polonia Świdnica - Diament II Wałbrzych

9:30: UKS Lechia Dzierżoniów - Diament I Wałbrzych

9:45: AP Dzierżoniów - Diament II Wałbrzych

10:00: IgnerHome Polonia-Stal I Świdnica - Pogoń Pieszyce

10:15: IgnerHome Polonia-Stal II Świdnica - Polonia Świdnica

10:30: UKS Lechia Dzierżoniów - Pogoń Pieszyce

10:45: AP Dzierżoniów - Polonia Świdnica

11:00: Diament I Wałbrzych - IgnerHome Polonia-Stal I Świdnica

11:15: Diament II Wałbrzych - IgnerHome Polonia-Stal II Świdnica


122 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page