top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Polonia Środa Śląska najbliższą sparingową przeszkodą


Piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica w sobotę, 4 lutego rozegrają piąty mecz kontrolny w trakcie zimowego okresu przygotowawczego. Tym razem biało-zielona ekipa dowodzona przez trenera Grzegorza Borowego zmierzy się na wyjeździe z czołową drużyną grupy zachodniej IV ligi.


Polonia Środa Śląska jest beniaminkiem tego poziomu rozgrywkowego, radząc sobie jak dotąd bardzo dobrze. Podopieczni dobrze znanego w Świdnicy trenera Jarosława Pedryca zgromadzili 32 punkty, na które składa się 10 zwycięstw, 3 remisy i 2 porażki. Taki dorobek pozwala im na zajmowanie trzeciej pozycji w tabeli za Karkonoszami Jelenia Góra i Prochowiczanką Prochowice. Nasi najbliżsi sparingowi przeciwnicy rozegrali jak dotąd jeden mecz kontrolny. W ubiegły weekend zespół Polonii Środa Śląska uległ w Wałbrzychu miejscowemu Górnikowi 2:4.


Znacznie większą liczbę rozegranych sparingów mają na swoim koncie podopieczni trenera Grzegorza Borowego. Po ostatniej porażce po niezłym spotkaniu z bardzo wymagającą trzecioligową Polonią Nysa (1:2), posiadamy obecnie bilans na minus. Do tego przegraliśmy 0:1 z Karkonoszami Jelenia Góra, zremisowaliśmy 2:2 z Górnikiem Wałbrzych i wygraliśmy 4:0 LZS-em Starowice Dolne. Teraz czas na sparingowy bój z Polonią Środa Śląska. Mecz rozegrany zostanie na boisku przeciwników w sobotę, 4 lutego – start o 12.00.

231 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page