top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Ostatnie szlify przed startem rozgrywek ligowych


Przed piłkarzami pierwszej drużyny IgnerHome Polonii-Stali Świdnica ostatnie dwie gry kontrolne przed planowanym na 13 sierpnia startem sezonu 2022/2023. Biało-zieloni dowodzeni przez trenera Grzegorza Borowego oba sparingi rozegrają w tym tygodniu na terenie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.


Pierwszy ze sparingów rozegrany zostanie już dziś (środa, 3 sierpnia). O godz. 17.30 biało-zieloni zmierzą się z młodymi zawodnikami Śląska Wrocław z Centralnej Ligi Juniorów. W sobotę, 6 sierpnia o godz. 12.00 również na głównej płycie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zmierzymy się ze spadkowiczem z III ligi – Karkonoszami Jelenia Góra. Dotychczas świdniczanie rozegrali cztery mecze kontrolne, z których wygrali trzy (4:2 z Górnikiem Wałbrzych, 2:1 z Bielawianką Bielawa i 3:0 z Piastem Żmigród), a także zremisowali 2:2 z trzecioligowymi rezerwami Chrobrego Głogów.


Kadra IgnerHome Polonii-Stali Świdnica powoli się dopina i zaczyna nabierać kształtu. Biało-zieloni przedstawili już pięciu graczy, którzy w sezonie 2022/2023 będą do dyspozycji trenera Grzegorza Borowego. To boczny obrońca Kamil Moskwa (MKP Wołów), pomocnicy Michał Orzechowski (Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Kornel Traczyk (Ślęza Wrocław) i Piotr Kotyla (Ślęza Wrocław) oraz napastnik Oskar Trzepacz (Piast Żmigród).

259 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page