top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Ogrywamy w sparingu wicemistrza grupy zachodniej IV ligi


Nieźle w swoim trzecim sparingu w trakcie letniego okresu przygotowawczego spisali się piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica. Podopieczni trenera Grzegorza Borowego pokonali na terenie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji wicemistrza grupy zachodniej IV ligi – Polonię Środa Śląska dowodzoną przez dobrze znanego w Świnicy szkoleniowca, Jarosława Pedryca.


Pierwsza część gry była bardzo wyrównana, a to co najważniejsze, czyli gole nadeszły w drugich 45 minutach. Co ważne oba gole zanotowali gospodarze tej gry kontrolnej. Zaczęło się od wygranej walki powietrznej przez jednego z testowanych zawodników, po której w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Paweł Michta i strzelił na 1:0. Chwilę późnej wynik spotkania ustalił Michał Orzechowski, zamykając akcję z prawej strony pola karnego po dobrym, prostopadłym zagraniu od testowanego gracza biało-zielonych. Świdniczanie na trzy tygodnie przed startem ligi wkraczają w bardzo trudny moment okresu przygotowawczego. Trenować będą codziennie, a w kolejnym tygodniu czekają na nich dwie gry kontrolne. W środę, 26 lipca o 18.00 zagramy na wyjeździe z jednym z pretendentów do awansu do IV ligi – WKS-em Wierzbice (wrocławska klasa okręgowa), a w sobotę, 29 lipca także na boisku rywala zmierzymy się ze spadkowiczem z III ligi – Chrobrym II Głogów.


IgnerHome Polonia-Stal Świdnica – Polonia Środa Śląska 2:0 (0:0)


Świdnica: Kot, Paszkowski, Kozachenko, Frankowski, Orzechowski, Migas, Ratajczak, Sowa, Filipczak, Wojciechowski i 8 zawodników testowanych.

304 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page