Miła niespodzianka trampkarzy we Wrocławiu!

Fantastycznie spisali się trampkarze Polonii-Stali Świdnica w swoim ostatnim występie na boiskach I ligi wojewódzkiej - najwyższej klasy rozgrywkowej na terenie Dolnego Śląska skupiającej osiem najlepszych zespołów w tej kategorii wiekowej. Podopieczni trenera Piotra Krygiera pokonali na wyjeździe ekipę Śląska Wrocław SA 3:1!

Biało-zieloni dobrze weszli w to spotkanie i już w 7. minucie objęli prowadzenie po trafieniu Huberta Lipińskiego. Rywale próbowali wyrównać, ale ta sztuka udała im się dość późno, bo w 51. minucie. Wtedy to do naszej sieci trafił Daniel Falkowski. Gospodarze przejęli inicjatywę i przez kolejny kwadrans zamknęli przyjezdnych na własnej połowie. Nasi piłkarze przetrzymali jednak trudne momenty i zadali dwa nokautujące ciosy. Najpierw bramkarza rywali w 73. minucie pokonał Jakub Król, a rezultat spotkania w doliczonym czasie gry ustalił Eryk Korab.

Śląsk Wrocław SA - Polonia-Stal Świdnica 1:3 (0:1)

Polonia-Stal: Widła, Wiecheć, Taratuta, Stańczak, Pawlik, Paliński, Lipiński, Król, Korab, Kindel, Holband, Dudzic, Zawiła, Zaczyński, Safian, Jarosz.

Gorzej poszło drugiej drużynie Polonii-Stali Świdnica zbierającej szlify na boiskach II ligi wojewódzkiej trampkarzy. Zespół prowadzony przez trenera Oskara Wajdzika uległ wysoko na wyjeździe Akademii Piłkarskiej Brzeg Dolny 0:11.

AP Brzeg Dolny - Polonia-Stal II Świdnica 11:0 (3:0)

Polonia-Stal: Janas, Bereś, Wiatrowski, Malinowski, Sauter, Kędzior, Jurczak, Kula, Sztabiński, Cybruch, Choromański, Horobets, Sahaidak, Matyszczak.