top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Losowanie Pucharu Polski [WIEMY Z KIM ZAGRAMY]


Podokręg Wałbrzych Dolnośląskiego Związku Piłki nożnej rozlosował pary pierwszej i drugiej rundy rozgrywek Pucharu Polski. Pierwsza runda zaplanowana została już na 9 sierpnia, kolejna faza (1/16) finału odbędzie się 30 sierpnia. W rozgrywkach zobaczymy tradycyjnie jak w ostatnich sezonach biało-zielonych seniorów i juniorów starszych IgnerHome Polonii-Stali Świdnica.


I runda Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Wałbrzych (9.08):

1. Unia Bogaczowice (B) - LKS Gilów (A)

2. IgnerHome Polonia-Stal Świdnica (LDJ) - Górnik Boguszów-Gorce (A)

3. Górnik Wałbrzych (LDJ) - Piławianka Piława Górna (A)

4. Unia Jaroszów (B) - Victoria Tuszyn (A)

5. Zjednoczeni Żarów III (B) - Włókniarz Głuszyca (O)

6. Gwarek Wałbrzych (OJ) - Karolina Jaworzyna Śląska (A)

7. LKS Piotowice Świdnickie (B) - Szczyt Boguszów-Gorce (A)

8. Unia Bardo (A) - Break Team Roztocznik (A)

9. KS Ludwikowice (B) - Zagłębie Wałbrzych (A)

10. Sparta Stary Waliszów (B) - Sparta Ziębice (O)

11. Zrzeszeni Niwa (B) - Iskra Jaszkowa Dolna (A)

12. Zamek Gorzanów (B) - Włókniarz Kudowa Zdrój (A)

13. Zamek Trzebieszowice (B) - Śnieżnik Domaszków (A)


1/16 finału (30.08):

1. IgnerHome Polonia-Stal Świdnica (LDJ)/Górnik Boguszów Gorce (A) - Zdrój Jedlina Zdój (O)

2. LKS Piotowice Świdnickie (B)/Szczyt Boguszów-Gorce (A) - Victoria Świebodzice (O)

3. Gwarek Wałbrzych (OJ)/Karolina Jaworzyna Śląska (A) - IgnerHome Polonia-Stal Świdnica (IV)

4. Górnik Wałbrzych (LDJ)/Piławianka Piława Górna (A) - AKS Strzegom (O)

5. Lechia Dzierżoniów II (O) - LKS Bystrzyca Górna (O)

6. Unia Jaroszów (B)/Victoria Tuszyn (A) - Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (IV)

7. KS Ludwikowice (B)/Zagłębie Wałbrzych (A) - Górnik Wałbrzych (O)

8. Zjednoczeni Żarów III (B)/Włókniarz Głuszyca (O) - Granit Roztoka (O)

9. Unia Bogaczowice (B)/LKS Gilów (A) - Zjednoczeni Żarów (O)

10. Nysa Kłodzko (O) - Lechia Dzierżoniów (IV)

11. Zamek Trzebieszowice (B)/Śnieżnik Domaszków (A) - Słowianin Wolibórz (IV)

12. Zamek Gorzanów (B)/Włókniarz Kudowa Zdrój (A) - Piast Nowa Ruda (IV)

13. Unia Bardo (A)/Break Team Roztocznik (A) - Skałki Stolec (O)

14. Polonia Bystrzyca Kłodzka (O) - Zamek Kamieniec Ząbkowicki (O)

15. Sparta Stary Waliszów (B)/Sparta Ziębice (O) - Orzeł Ząbkowice Śląskie (O)

16. Zrzeszeni Niwa (B)/Iskra Jaszkowa Dolna (A) - Bielawianka Bielawa (O)

172 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page