Letni transfer #1
- MKS Polonia-Stal Świdnica

- 27 lip 2024
- 1 minut(y) czytania

Z wielką przyjemnością prezentujemy pierwszego zawodnika, który przed startem sezonu 2024/2025 wzmacnia szeregi biało-zielonych seniorów IgnerHome Polonii-Stali Świdnica.
Zaczynamy od zawodnika, który jest z nami od początku okresu przygotowawczego i pokazał się z dobrej strony podczas rozgrywanych gier kontrolnych. Mowa o 2️7-letnim pomocniku Damianie Sobczaku, który trafia do nas z AKS Strzegom na zasadzie transferu definitywnego.





![Polonia gra na wyjeździe w Żarowie [RELACJA LIVE]](https://static.wixstatic.com/media/4dd4f8_cddc9f728f594af2bbd1b7c6df8ee200~mv2.jpg/v1/fill/w_980,h_653,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,enc_avif,quality_auto/4dd4f8_cddc9f728f594af2bbd1b7c6df8ee200~mv2.jpg)
Komentarze