top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Kornel Traczyk wzmacnia świdnickie szeregi!


Mamy przyjemność przedstawić pierwszego zawodnika, który w sezonie 2022/2023 wzmocni szeregi ekipy seniorów IgnerHome Polonii-Stali Świdnica. Będzie nią Kornel Traczyk, jedna z ikon współczesnej, trzecioligowej Ślęzy Wrocław.


26-letni pomocnik zanim trafił do Ślęzy Wrocław reprezentował barwy UKS-u SP Wrocław, Top-Talentu Wrocław i Polaru Wrocław. Ekipę Ślęzy zasilił przed startem sezonu 2014/2015 i występował w niej nieprzerwanie przez 8 lat, z małym wyjątkiem na półroczne wypożyczenie do Czarnych Jelcz-Laskowice (runda wiosenna sezonu 2015/2016). Przez ten cały czas był niezwykle ważną postacią wrocławskiej drużyny, rozgrywając 213 meczów o punkty i strzelając 20 goli. Trzykrotnie sięgnął również po Puchar Polski na szczeblu Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej, a w 2019 roku był współtwórcą sukcesu naszej wojewódzkiej kadry, zdobywając mistrzostwo Europy UEFA Regions Cup. W samym ostatnim sezonie 2021/2022 Kornel Traczyk rozegrał 30 spotkań (na 32 możliwe) w ramach makroregionalnej III ligi seniorów, zaliczając dwa trafienia.


Kornel Traczyk barwy IgnerHome Polonii-Stali Świdnica zasilił na zasadzie transferu definitywnego. Nowego zawodnika witamy w biało-zielonych szeregach, życząc samych udanych występów w barwach świdnickiej drużyny!

347 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page