top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

KOMUNIKAT!!!


Miejski Klub Sportowy IgnerHome Polonia-Stal Świdnica pragnie wydać komunikat odnośnie zajść jakie miały miejsce w sobotę, 16 kwietnia podczas meczu 22. kolejki Koleje Dolnośląskie IV ligi dolnośląskiej, którego gospodarzem był klub Barycz Sułów. Spotkanie zostało przedwcześnie zakończone w 23. minucie przy stanie 0:0 ze względu na zamieszki na trybunach.


Stanowczo zaznaczamy, że potępiamy takie bandyckie zachowanie, które nie ma prawa bytu i nie ma nic wspólnego z zasadami fair-play i rywalizacją sportową, którą na co dzień staramy się zaszczepić wśród naszych podopiecznych w klubie. Pragniemy dodać, że w żaden sposób nie utożsamiamy się z tą grupą ludzi i jesteśmy przeciwni jakiejkolwiek agresji na boisku, czy poza nim. W sporcie, a w tym wypadku piłce nożnej nie powinno być miejsca na takie incydenty, a takim zachowaniom mówimy stanowcze NIE!


Mecz w Sułowie miał być świętem futbolu, bowiem na boisku spotkały się zespoły znajdujące się w czołówce ligowej tabeli. Niestety tak się nie stało i został on przedwcześnie zakończony. Teraz o rozstrzygnięciach zadecyduje Komisja Dyscyplinarna Podokręgu Legnica Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej.


Z poważaniem

Zarząd

Trenerzy

Zawodnicy

Ignerhome Polonia-Stal Świdnica

302 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page