top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Juniorzy starsi po pierwszym sparingu

Dość poważne wyzwanie czekało juniorów starszych IgnerHome Polonii-Stali Świdnica z ligi dolnośląskiej podczas pierwszej sparingowej potyczki w przerwie zimowej. Podopieczni trenera Jakuba Rosiaka mierzyli się bowiem z czołową ekipą wałbrzyskiej klasy okręgowej - wiceliderem tabeli, Zjednoczonymi Żarów.

Z pewnością sparing bardzo pożyteczny i ogólnie na duży plus. Graliśmy z solidną drużyną, która ma aspiracje jeśli chodzi o awans do IV ligi seniorów. Bardzo dobrze radziliśmy sobie wychodząc spod pressingu przeciwnika, choć w pierwszej połowie mimo zaangażowania popełniliśmy proste błędy, które Żarów wykorzystał i objął prowadzenie 3:0. W drugiej połowie nastąpiło u nas trochę zmian, zagraliśmy jeszcze bardziej agresywnie i udało się dojść do stanu 3:2 dla przeciwnika. Finalnie spotkanie zakończyło się wygraną Zjednoczonych 4:3 (2 x Emil Migas i Oskar Czyż). Mieliśmy jeszcze swoje sytuacje, podobnie zresztą jak przeciwnik. Wyciągamy wnioski i dalej ciężko pracujemy.

Skład IgnerHome Polonii-Stali Świdnica: Przyborowski, Kasprzycki, Kaźmierczak, Ratajczak, Markowski, Ilski, Metelica, Michta, Czyż, Reczyński, Król, Tragarz, Jajko, Dyś, Migas, Gliwa, Bujak, Zalewski.