top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Grad goli w hali na Zawiszowie


Osiem zespołów z terenu Dolnego Śląska przystąpiło do rywalizacji w ramach czwartej, ostatniej imprezy z cyklu „Turniejów piłki halowej o puchar Niepodległości” organizowanych przez klub IgnerHome Polonia-Stal Świdnica. W niedzielę, 19 listopada do walki przystąpili piłkarze z rocznika 2015.


Walka toczyła się w dwóch grupach, a następnie odbywały się półfinały i mecze o miejsca. Wyniki miały jednak drugorzędne znaczenie. Każdy zawodnik był nagrodzony w ten sam sposób. Na wszystkich uczestników czekały pamiątkowe medale i dyplomy, a o zdrowe przekąski w postaci jabłek zadbał Sad w Burkatowie. Przede wszystkim liczyła się dobra zabawa, spędzenie tego dnia w sposób aktywny i walka na boisku w zasadach fair-play.


Klub IgnerHome Polonia-Stal Świdnica w listopadzie był organizatorem czterech wydarzeń w ramach cyklu „Turniejów piłki halowej o puchar Niepodległości Świdnica 2023”. Wydarzenia przeznaczone były dla zawodników z roczników 2014, 2015, 2016 i 2017. Wszystkie sportowe imprezy odbywały się na terenie hali widowiskowo-sportowej im. Haliny Aszkiełowicz-Wojno na Zawiszowie. Cykl turnieju realizowany był w ramach Programu Mikro Granty.


Klasyfikacja końcowa:

1. Champions Świebodzice

2. Górnik Polkowice

3. Ślęza Wrocław

4. Nysa Kłaczyna

5. Zdrój Jedlina Zdrój

6. IgnerHome Polonia-Stal II Świdnica

7. IgnerHome Polonia-Stal I Świdnica

8. UKS Gminy Miękinia

54 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page