Forza pokonana, mamy awans na pozycję lidera

Trzecie z rzędu zwycięstwo do swojego dorobku dopisali trampkarze Polonii-Stali Świdnica z ligi dolnośląskiej. Drużyna trenera Piotra Krygiera pokonała na wyjeździe zespół Forzy Wrocław 5:0 i objęła przewodnictwo w tabeli.

Spotkanie rozgrywane na boisku przy ulicy Sztabowej we Wrocławiu rozpoczęło się od mocnego uderzenia ze strony gości. Już w 5. minucie naszą drużynę na prowadzenie wyprowadził Jakub Król, a chwilę później prowadzenie podwyższył Bartosz Dudzic. Jeszcze przed przerwą receptę na bramkarza gości znalazł Hubert Lipiński, a po zmianie stron gole dołożyli jeszcze Patryk Taratuta i Jakub Safian. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem przyjezdnych 5:0. Biało-zieloni z 10 punktami wywalczonymi w 4 spotkaniach znajdują się na pozycji lidera tabeli.

Forza Wrocław - Polonia-Stal Świdnica 0:5

Skład: Wiecheć, Dudzic, Holband, Kindel, Korab, Król, Lipiński, Paliński, Pawlik, Taratuta, Zawiła, Janas, Cybruch, Malinowski, Safian, Stańczak, Sztabiński, Zaczyński.