Fajerwerków nie było... [FOTO]

Czwartą grę kontrolną mają za sobą piłkarze Miejskiego Klubu Sportowego Polonia-Stal Świdnica. Nasi trzecioligowcy podejmowali na swoim terenie reprezentanta IV ligi dolnośląskiej – Polonię Trzebnica.

Słabe pierwsze 30 minut w naszym wykonaniu, znacznie lepsza końcówka inauguracyjnej odsłony i druga część gry. Żal zmarnowanych 100% okazji do zdobycia gola – podsumował krótko trener świdniczan, Jarosław Pedryc. Tak w rzeczywistości było. Biało-zieloni przespali pierwsze pół godziny gry, a w tym czasie rywale wyszli na dwubramkowe prowadzenie. Jeszcze przed przerwą po trafieniu Wojciecha Szuby złapaliśmy kontakt. Po zmianie stron do wyrównania doprowadził Dorian Krakowski i finalnie zakończyło się rezultatem 2:2. W pierwszej połowie gospodarze nie wykorzystali ponadto rzutu karnego. Kolejna gra kontrolna już w najbliższą środę, 10 lutego. Nasi piłkarze powalczą na wyjeździe z ligowym rywalem – Zagłębiem II Lubin. Na swoje boisko wrócą w sobotę, 13 lutego, kiedy to o godz. 12.00 zmierzą się u siebie z czwartoligowym MKP Wołów.

Polonia-Stal Świdnica – Polonia Trzebnica 2:2 (1:2)

Skład: B. Kot, Koziarz, B. Paszkowski, Sowa, Sztylka, Szuba, Krakowski, Myrta, Salamon, Trzyna, Białas, Czarny oraz 5 zawodników testowanych.