top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Cykl - Trenerzy: Tomasz Oleksy


Zbliżamy się już do końcówki naszego cyklu "Poznaj biało-zielonych trenerów " i wkrótce z wielkim przytupem zaczniemy nowy - kolejny cykl, który zakończy się tuż przed startem nowego sezonu 2021/2022. Drodzy Państwo z wielką przyjemnością prezentujemy kolejnego szkoleniowca!


Mowa oczywiście o trenerze Tomaszu Oleksym. Posiada on licencję UEFA A, to trener koordynator szkolenia grup dziecięco-młodzieżowych Polonii-Stali Świdnica. W przeszłości przez wiele lat pracował w naszych grupach młodzieżowych, był też szkoleniowcem ekipy seniorów. Ukończył studia podyplomowe Analityk Gry Sportowej oraz Rozumienie Gry na Wyższej Szkole Sportu, jest wykładowcą podczas kursów UEFA B dla trenerów (Wielkopolski ZPN) oraz prelegentem podczas licencjonowanych szkoleń organizowanych przez Zachodniopomorski ZPN.


Tomek Oleksy to także uczestnik licznych kursów i szkoleń m.in. Coerver Coaching level Basic, czy Międzynarodowej Konferencji w Lizbonie (2019). Ponadto jest autorem projektu "Pozytywny Coaching", mającym w swoim CV staże trenerskie w następujących klubach: PSV Eindhoven, Ajax Amsterdam, Dinamo Zagrzeb, MSK Zilina, Benfica Lizbona, Legia Warszawa (I zespół) i Zagłębie Lubin (I zespół)!


Teraz trener Oleksy odpowiedzialny będzie za utalentowaną grupę piłkarzy z roczników 2005/2006 z ligi dolnośląskiej juniorów młodszych. Życzymy powodzenia w walce o punkty, do startu ligowej rywalizacji coraz bliżej!

75 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


bottom of page