top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Cykl - Trenerzy: Szymon Majcherczyk!


Miejski Klub Sportowy Polonia-Stal Świdnica wraz ze startem sezonu 2021/2022 rozpoczyna cykl pod hasłem "Poznaj biało-zielonych trenerów"! W najbliższych dniach przedstawiać będziemy wszystkich szkoleniowców i grupy treningowe, które poprowadzą w najbliższej kampanii o ligowe punkty.


Na start zaczynamy od najmłodszych grup i ich opiekuna - Szymona Majcherczyka. Z wykształcenia pedagog, jako piłkarz przeszedł przez wszystkie kategorie wiekowe w klubie Stal Świdnica. Jako trener związany jest z Polonią-Stal Świdnica od roku 2013 i w tym czasie prowadził drużyny w każdej możliwej kategorii dziecięco-młodzieżowej - skrzatów, żaków, orlików, młodzików, trampkarzy, juniorów młodszych i juniorów starszych.


Od wielu lat trener Szymon Majcherczyk jest absolutnym specjalistą jeśli chodzi o pracę z najmłodszymi z najmłodszych adeptów piłki nożnej. To nie zmieni się w sezonie 2021/2022 - trener dowodzić będzie dwoma drużynami - skrzatami (roczniki 2015/2016) i smerfami (2017/2018).


Trener Szymon zaprasza jednoczenie do wspólnych treningów na terenie OSiR-u Świdnica i do wstąpienia w biało-zielone szeregi wszystkie chętne zawodniczki i zawodników z roczników 2015-2018 - szczegóły i zapisy pod numerem telefonu: 604-862-195!

142 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


bottom of page