top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Cykl - Trenerzy: Ryszard Tyndel


Cały czas jesteśmy w trakcie przygotowań do sezonu 2021/2022 i wracamy do naszego cyklu "Poznaj biało-zielonych trenerów". Miejski Klub Sportowy Polonia-Stal Świdnica z wielką przyjemnością przedstawia kolejnego szkoleniowca związanego z naszymi szeregami - Ryszarda Tyndla!


Trener Ryszard Tyndel jest posiadaczem licencji UEFA B. Na swoim koncie posiada również wiele ukończonych kursów m.in. z przygotowania motorycznego zawodników, czy Coerver Coaching. W biało-zielonym klubie jako trener pracuje od 2016 roku. Do tego momentu pracował z piłkarzami z różnych kategorii wiekowych, zaczynając od skrzata przez orlika, żaka aż do młodzika. W ubiegłym roku był szkoleniowcem kadry rocznika 2011 i w obecnym sezonie to się nie zmieni.


Największy sukces to wygranie dolnośląskiej rywalizacji w rozgrywkach "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" z rocznikiem 2011! Były jeszcze zwycięstwa w Deichmann Minimistrzostwach, nawet w ubiegłym roku, ale wtedy walka kończyła się tylko na rozgrywkach regionalnych. Ulubionym zawodnikiem trenera jest Xavi Hernandez, trenerem Pep Guardiola, a drużyną FC Barcelona.


Tradycyjnie wspólnie z trenerem zapraszamy na dni otwarte i treningi grupy orlików rocznika 2011 odbywające się na terenie OSiR-u Świdnica. Wszystkie chętne osoby do spróbowania swoich sił w biało-zielonych barwach zapraszamy do kontaktu - wszelkie pytania i zapisy pod numerem telefonu 604-862-195!

135 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page