top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Cykl - Trenerzy: Piotr Krygier


Z przytupem wchodzimy w nowy tydzień prezentując kolejnego szkoleniowca Miejskiego Klubu Sportowego Polonia-Stal Świdnica w ramach cyklu "Poznaj biało-zielonych trenerów"‼ Drodzy Państwo miło nam przedstawić trenera Piotra Krygiera!


Trener Piotr Krygier jest posiadaczem licencji UEFA A, posiada 15-letni staż trenerski i 13-letni w zawodzie nauczyciela wychowania fizycznego. Jako zawodnik bronił świdnickich barw, a oprócz tego reprezentował Śląsk Wrocław, Cukrownika Pszenno i FC Kostomłoty. Jako trener związany był w przeszłości z Gryfem Świdnica, LKS-em Bystrzyca Górna i Dabro-Bau Makowice.


Nasz szkoleniowiec w trakcie swojej kariery trenerskiej prowadził też kadry Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej rocznika 1998, 1999, 2000 i 2001. Po największy sukces sięgnęła dolnośląska ekipa z rocznika 2001, która zdobyła wicemistrzostwo Polski, rocznik 2000 był z kolei czwarty w kraju. Trener Krygier w ostatnim sezonie z wielkim powodzeniem trenował biłao-zieloną drużynę trampkarzy, wprowadzając ją do I ligi wojewódzkiej - najbardziej prestiżowych dolnośląskich rozgrywek z udziałem ósemki najlepszych zespołów z terenu naszego województwa! W tym sezonie będzie się opiekował również trampkarzami, lecz będą to już piłkarze z roczników 2007/2008.


Tradycyjnie wspólnie z trenerem zapraszamy na dni otwarte i treningi grupy młodzików z roczników 2007-2008 odbywające się na terenie OSiR-u Świdnica. Wszystkie chętne osoby do spróbowania swoich sił w biało-zielonych barwach zapraszamy do kontaktu - wszelkie pytania i zapisy pod numerem telefonu 604-862-195!

170 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page