top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Cykl - Trenerzy: Patryk Paszkowski!


Coraz większego tempa nabiera nowy cykl Miejskiego Klubu Sportowego Polonia-Stal Świdnica pod hasłem "Poznaj biało-zielonych trenerów", a my mamy przyjemność przedstawić kolejnego z nich! To Patryk Paszkowski, który w sezonie 2021/2022 będzie znów łączył obowiązki zawodnicze (gracz pierwszej drużyny naszego klubu), jak i właśnie trenerskie!

26-latek jest świeżo upieczonym posiadaczem licencji UEFA B, a kurs zakończył się podobnie jak w przypadku trenera Jakuba Rosiaka w lipcu tego roku. Jak sam twierdzi dopiero co rozpoczyna przygodę trenerską, ale czyni to z wielkimi ambicjami i planami na przyszłość, aby za kilka lat poprowadzić zespół na szczeblu centralnym. W sezonie 2020/2021 prowadził z licznymi sukcesami biało-zieloną kadrę rocznika 2013 i tak też będzie w aktualnej kampanii 2021/2022.


Patryk Paszkowski jako zawodnik w seniorskiej piłce zadebiutował w wieku 16 lat, a do największych sukcesów może zaliczyć z pewnością sięgnięcie po wojewódzki Puchar Polski na szczeblu Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej i występ w wymiarze czasowym 90 minut w ogólnopolskim Pucharze Polski przeciwko Jagiellonii Białystok (gra przeciwko takim piłkarzom jak Patryk Klimala, Karol Świderski, czy Arvidas Novikovas)! Na boisku występuje najczęściej na pozycji prawego obrońcy. Jego ulubiona drużyna to FC Barcelona, zawodnicy: Thierry Henry, Fabio Cannavaro i Leo Messi, a trener Diego Simeone (Atletico Madryt).


Tradycyjnie wspólnie z trenerem zapraszamy na dni otwarte i treningi grupy żaków rocznika 2013. Wszystkie chętne osoby do spróbowania swoich sił w biało-zielonych barwach zapraszamy do kontaktu - wszelkie pytania i zapisy pod numerem telefonu 604-862-195!

72 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


bottom of page