top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Cykl - Trenerzy: Mariusz Krupczak


Na dobre rozkręca się nasz nowy cykl "Poznaj biało-zielonych trenerów"! Miejski Klub Sportowy Polonia-Stal Świdnica ma ogromną przyjemność przedstawić kolejnego szkoleniowca od lat związanego z naszymi barwami, który również i w sezonie 2021/2022 będzie przekazywał swoją wiedzę młodym adeptom futbolu.


Trenera Mariusz Krupczak wszystkim osobom związanym z naszą świdnicką i regionalną piłką nożną przedstawiać z pewnością nie trzeba. Od wielu, wielu lat trener ma pod opieką grupy w kategoriach wiekowych orlików i młodzików, a wszelkich sukcesów, wygranych turniejów, czy ligowych mistrzostw nie sposób byłoby zliczyć. Jego podopieczni m.in. dwukrotnie okazali się najlepsi na Dolnym Śląsku w rozgrywkach "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku", rywalizując następnie w finałach ogólnopolskich! W zakończonym sezonie biało-zieloni młodzicy w znakomitym stylu wywalczyli pod jego wodzą awans do I ligi wojewódzkiej - prestiżowych rozgrywek z udziałem ósemki najlepszych zespołów naszego województwa.


Trener Mariusz Krupczak jest magistrem wychowania fizycznego - specjalizacja trenersko-instruktorska - trener klasy drugiej, posiada do tego licencję UEFA A. Na jego koncie znajduje się sporo odbytych kursokonferencji i staży jak choćby ten mający miejsce u trenera Marcina Brosza w Górniku Zabrze!


Podobnie jak w poprzednich sezonach, tak i teraz trener Krupczak będzie odpowiedzialny za rozwój młodzików Miejskiego Klubu Sportowego Polonia-Stal Świdnica. Silna grupa zawodników z roczników 2009-2010 wystartuje w sezonie 2021/2022 w rozgrywkach I ligi wojewódzkiej młodzików, III ligi wojewódzkiej młodzików i IV ligi wojewódzkiej młodzików. Jeszcze jako zawodnik Mariusz Krupczak był zawodnikiem świdnickiej drużyny, a także Kuźni Jawor, ulubionym klubem jest Real Madryt, trenerami Carlo Ancelotti i Jose Mourinho, a zawodnikami Luka Modrić, Giorgio Chiellini, a także Fernando Redondo.


Tradycyjnie wspólnie z trenerem zapraszamy na dni otwarte i treningi grupy młodzików z roczników 2009-2010. Wszystkie chętne osoby do spróbowania swoich sił w biało-zielonych barwach zapraszamy do kontaktu - wszelkie pytania i zapisy pod numerem telefonu 604-862-195!

215 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page