top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Cykl - Trenerzy: Jakub Rosiak!

Po niezwykle ciepłym przyjęciu trenera Szymona Majcherczyka i całego naszego cyklu "Poznaj biało-zielonych trenerów", czas na kolejnego szkoleniowca Miejskiego Klub Sportowego Polonia-Stal Świdnica. To Jakub Rosiak, który w sezonie 2021/2022 poprowadzi dwie

ocno oddalone wiekowo od siebie drużyny. Mowa o drużynie żaków z rocznika 2014 i najstarszej naszej młodzieżowej ekipie w stawce - juniorach starszych z I ligi wojewódzkiej!


Trener Jakub Rosiak posiada licencję UEFA B, a pozytywnie zakończony kurs wraz z egzaminem sfinalizowany został z początkiem lipca tego roku. Posiada także ukończone certyfikaty z efektywnej komunikacji i kształtowania motorycznego młodych sportowców. W trakcie swojej przygody z trenerką prowadził drużyny skrzatów, młodzików i trampkarzy Karoliny Jaworzyna Śląska, a w przeszłości był związany z naszymi - biało-zielonymi barwami jako wieloletni zawodnik grup młodzieżowych.


Ostatni czas to już praca w MKS Polonia-Stal Świdnica jako trener rocznika 2009 i zakończenie rozgrywek III ligi wojewódzkiej młodzików z tytułem wicemistrzowskim. Teraz czas na jeszcze bardziej poważne wyzwanie i pracę z juniorami starszymi z I ligi wojewódzkiej, a także żakami z rocznika 2014. Życzymy, żeby każdy z jego podopiecznych poszedł w ślady ulubionego gracza trenera Rosiaka - Sergio Ramosa. Trenersko wzoruje się z kolei na Alexie Fergusonie i Pepie Guardioli, a ulubionym klubem jest Manchester United.


Wspólnie z trenerem zapraszamy wciąż na treningi otwarte juniorów starszych i żaków z rocznika 2014 odbywających się na terenie OSiR-u Świdnica - szczegóły i zapisy pod numerem telefonu 604-862-195!

143 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page