top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Cykl - Trenerzy: Andrii Kozachenko

Nie

dzielny wieczór, a my wracamy do naszego cyklu "Poznaj biało-zielonych trenerów"! Z radością przedstawiamy kolejnego szkoleniowca związanego z Miejskim Klubem Sportowym Polonia-Stal Świdnica - Andrieja Kozachenko!


Trener Kozachenko jest posiadaczem licencji UEFA B, na swoim koncie ma też kilka szkoleń i certyfikatów (Akademia Przedszkolaka - tu zaczyna się Football, Coerver Coaching Clinic, czy Coerver Coaching - trening indywidualny), które z pewnością procentują w trakcie pracy z młodymi biało-zielonymi piłkarzami.


W ostatnich sezonach pod wodzą trenera Andrieja Kozachenko znajdowała się drużyna żaków z rocznika 2012. W tym czasie na nasze konto trafiło wiele prestiżowych laurów w postaci wygranych turniejów polskich i zagranicznych. W sezonie 2021/2022 nic nie ulegnie zmiany - trener wciąż będzie prowadził kadrę Polonii-Stali Świdnica rocznika 2012, ale będzie to już kategoria wiekowa orlików. Andrii Kozachenko funkcję trenera łączy oczywiście z grą w pierwszej drużynie świdnickiego klubu.


Tradycyjnie wspólnie z trenerem zapraszamy na dni otwarte i treningi grupy orlików rocznika 2012 odbywające się na terenie OSiR-u Świdnica. Wszystkie chętne osoby do spróbowania swoich sił w biało-zielonych barwach zapraszamy do kontaktu - wszelkie pytania i zapisy pod numerem telefonu 604-862-195.

66 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page