top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Bukmacher Superbet nowym partnerem klubu!!!


Nasz klub zyskał nowego, potężnego partnera. Został nim bukmacher Superbet, który w ostatnim czasie zyskuje niesamowitą popularność dzięki nowoczesnemu i innowacyjnemu podejściu do zakładów sportowych. Nasz oficjalny bukmacher oferuje najszerszą na rynku ofertę zakładów na rozgrywki IV ligi.


Już 1 marca Superbet wystartował z najlepszą w Polsce ofertą zakładów przedmeczowych i LIVE na rozgrywki 3 i 4 ligi piłkarskiej. Niedługo podamy więcej informacji na ten temat, ale niewątpliwie warto już teraz rozważyć rejestrację konta w Superbet. Nasz nowy partner jest bowiem firmą wielokrotnie nagradzaną w ostatnim czasie za jakość swoich usług. Przez redakcję LegalniBukmacherzy.pl bukmacher został wyróżniony za najlepszą aplikację mobilną i najlepszy marketing w 2021 roku oraz zajął pierwsze miejsce w głosowaniu na nagrodę użytkowników tego portalu. Z kolei na gali Polish Gaming Aces, Superbet odebrał statuetkę „Bukmacher Roku 2021”. Wybierając Superbet i zakładając konto z kodem MKSDSW (minimalna wpłata 50 PLN) wspieracie nasz klub i jednocześnie zyskujecie sprawdzonego, super-bukmachera.

Czym jeszcze wyróżnia się Superbet? Opcją gry i dobrej zabawy całkowicie za darmo! Takie możliwości daje Super Game Jackpot, gdzie co tydzień, bez żadnego wkładu finansowego wytypować można 5 dokładnych wyników hitowych meczów piłkarskich i tym samym wziąć udział w podziale puli w wysokości aż 250 000,00 PLN! Wygrać gotówkę można już od raptem 1 poprawnego typu, a na jednego szczęśliwca w rundzie finałowej czeka w grze także niesamowita gratka – motocykl Harley Davidson! Innym ciekawym rozwiązaniem technologicznym, jest Super Spin, gdzie każdy gracz codziennie, może zakręcić wirtualnym kołem z nagrodami i otrzymać jeden z siedmiu dostępnych bonusów. Znów całkowicie za darmo.


Funkcjonalnością, o której trzeba także wspomnieć jest SUPER PRZEWAGA (early payout), która rozlicza wygrany kupon, niezależnie od końcowego wyniku, już w przypadku przewagi 2 bramek. W praktyce wygląda to tak:Zakłady sportowe są dziś głównie zawierane przy pomocy urządzeń mobilnych, a jak już wspomnieliśmy aplikacja Superbet nie ma sobie równych. Zyskała nie tylko uznanie ekspertów, ale także samych użytkowników, którzy przyznali jej najlepsze oceny w „Badaniu Bukmacherskim 2021”. Każdy doceni jej szybkość działania, przejrzystość i niezawodność, ale to nie wszystko! Aplikacja posiada także bardzo rozbudowane statystyki, a także bardzo dużą liczbę transmisji on-line, gdzie można oglądać wybrane wydarzenia sportowe. Warto także dodać, że tylko w tej aplikacji możecie podpatrywać, kopiować i komentować kupony znanych osobistości świata sportu, ekspertów i innych użytkowników. Super Social to społecznościowa funkcjonalność, która sprawia, że emocje w grze są jeszcze większe.


Podsumowując – nawiązanie współpracy z Superbet to dla naszego klubu duma. Stajemy dziś w jednym rzędzie i tworzymy super-zespół z takimi „twarzami” bukmachera jak Jan Błachowicz, Jerzy Dudek i Sławomir Peszko. Dziękujemy za zaufanie i nie możemy się już doczekać elektryzujących emocji w grze. Pierwsza dawka już 26.03.2022 w meczu przeciwko Orzeł Ząbkowice! Pamiętajcie, że RAZEM JESTEŚMY SUPER!


107 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page