top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Zwycięstwo ze Śląskiem, kolejne punkty młodzików!


Tuż przed rozpoczęciem kolejnego weekendu i walki o ligowe punkty wracamy do środy, 22 września i znakomitego występu naszej drużyny z I ligi wojewódzkiej młodzików. Podopieczni trenerów Mariusza Krupczaka i Szymona Krupczaka pokonali na własnym terenie Śląsk II Wrocław.


Pierwsza część gry zakończyła się naszym prowadzeniem w wymiarze 3:0, ale jak relacjonuje trener Mariusz Krupczak łatwo nie było, jak mógłby wskazywać na to wynik. Młodzi piłkarze Śląska postawili trudne warunki, ale w lepszych nastrojach na przerwę udawali się biało-zieloni. Po trafieniach Filipa Zwierzyny, Wiktora Dudy i Filipa Stelmacha w dobrych nastrojach mogliśmy przystępować do drugiej części spotkania. Finalnie mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla IgnerHome Polonii-Stali Świdnica, a honorowe trafienie dla przeciwników zaliczył w samej końcówce pojedynku Filip Pawelec. Po pięciu seriach spotkań nasi piłkarze są obecnie czwartą siłą na Dolnym Śląsku w kategorii młodzików. Wyprzedzają nas obecnie wrocławianie - Śląsk I, Parasol i Olympic.


IgnerHome Polonia-Stal Świdnica - Śląsk II Wrocław 3:1 (3:0)


Skład: Oleś, Sikora, Kaźmierczak, Kozar, Duda, Dudek, Stelmach, Waśniowski, Politański, Monica, Orzechowski, Ungurian, Jedliński, Nada, Zwierzyna, Zawada.

236 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page