Zwycięska inauguracja młodzików z ligi wojewódzkiej
- MKS Polonia-Stal Świdnica

- 1 wrz 2020
- 1 minut(y) czytania

Bardzo dobrze w nowy sezon 2020/2021 weszła młoda drużyna Polonii-Stali Świdnica z ligi dolnośląskiej młodzików. Biało-zieloni prowadzeni przez trenera Mariusza Krupczaka wygrali z FC Academy Wrocław 2:0!
Świdniczanie występujący w roli gospodarzy wykorzystali atut własnego boiska i zgarnęli pełną pulę na inaugurację nowego sezonu. Na listę strzelców w tym pojedynku wpisali się Wiktor Duda i Igor Pierzchała. - Jestem zadowolony z postawy zespołu, generalnie poziom zaangażowania zawodników oceniam na 110%, a z meczu na mecz będzie jeszcze lepiej - ocenił zadowolony trener Mariusz Krupczak.
Polonia-Stal Świdnica - FC Academy Wrocław 2:0 (1:0)
Skład: Sikora, Duda, Dudek, Kaźmierczak, Kołodziejczyk, Marczak, Pierzchała, Szeremeta, Urbańczyk, Migas, Politański, Waśniowski, Łabędź, Monica, Redlica.





![Polonia gra na wyjeździe w Żarowie [RELACJA LIVE]](https://static.wixstatic.com/media/4dd4f8_cddc9f728f594af2bbd1b7c6df8ee200~mv2.jpg/v1/fill/w_980,h_653,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,enc_avif,quality_auto/4dd4f8_cddc9f728f594af2bbd1b7c6df8ee200~mv2.jpg)
Komentarze