top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Zrewanżować się Oławie za ostatnią porażkę [BĘDZIE RELACJA LIVE]


Piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica w krótkim odstępie czasu po raz drugi zmierzą się z Moto-Jelczem Oława w starciu o ligowe punkty. W maju jeszcze w sezonie 2021/2022 po niezwykle „brudnym” spotkaniu, które oławianie kończyli w dziewiątkę, ulegliśmy na własnym terenie 1:2. Teraz czas na rewanż.


Po raz ostatni obie drużyny na terenie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji spotkały się 3 maja 2022 roku. Rywale prowadzeni przez dobrze znanego w Świdnicy Zbigniewa Smółkę wygrali wtedy 2:1 po dość dramatycznym meczu, ale momentami i chamskim zachowaniu ze strony gości. W końcówce nerwów na wodzy nie potrafili trzymać bracia Krzysztof i Janusz Gancarczykowie oglądając czerwone kartki, obrażając sędziów i wyrywając krawężniki wokół bieżni świdnickiego obiektu. Co jednak najważniejsze w tym wszystkim to komplet punktów, który pojechał wtedy do Oławy.


Teraz nadarza się dobra okazja do rewanżu. Moto-Jelcz Oława sezon zaczął od wyjazdowego remisu 2:2 z Zamkiem Kamieniec Ząbkowicki, następnie przyszedł czas na efektowny triumf 5:1 nad Lechią Dzierżoniów, a ostatnio porażkę 0:1 z Orłem Ząbkowice Śląskie. Nasi najbliżsi przeciwnicy mają zatem w swoim dorobku 4 punkty, podobnie zresztą jak zawodnicy IgnerHome Polonii-Stali Świdnica (wygrana 2:1 z Górnikiem Wałbrzych, porażka 2:3 z Sokołem Marcinkowice i remis 2:2 z Foto-Higieną Gać).


Spotkanie pomiędzy IgnerHome Polonią-Stal Świdnica a Moto-Jelczem Oława odbędzie się w sobotę, 10 września. Start meczu rozgrywanego na stadionie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji o godz. 16.00. Wejściówki w cenie 10 zł, kobiety i dzieci do lat 12 – wstęp wolny. Dla tych, którzy nie będą mogli pojawić się na obiekcie OSiR-u dostępna będzie tekstowa RELACJA LIVE.


5. kolejka IV ligi – grupa wschodnia:

Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Piast Żmigród 10 września, 16:00

Lechia Dzierżoniów – Galakticos Solna 10 września, 16:00

Bielawianka Bielawa – Skałki Stolec 10 września, 14:30

IgnerHome Polonia-Stal Świdnica – Moto Jelcz Oława 10 września, 16:00

Piast Nowa Ruda – Foto-Higiena Gać 10 września, 13:00

Górnik Wałbrzych – Sokół Marcinkowice 10 września, 16:00

Słowianin Wolibórz – Orzeł Ząbkowice Śląskie 10 września, 11:00

Barycz Sułów – Polonia Trzebnica 10 września, 16:00

329 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page