top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Znakomity mecz i wygrana z Zagłębiem Lubin!


Zdecydowanie nie na co dzień biało-zielone drużyny mogą się cieszyć ze zwycięstwa z tak renomowaną marką jak Zagłębie Lubin. Tej dużej rzeczy dokonali w ostatni piątek, 29 października trampkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica z I ligi wojewódzkiej. Podopieczni trenera Piotra Krygiera ograli na swoim terenie "Miedziowych" różnicą trzech goli!


Rozpoczęło się nie najlepiej. Już w 12. minucie nasz błąd wykorzystał Sebastian Fogt, wyprowadzając gości na prowadzenie. Jeszcze przed przerwą nasi piłkarz odpowiedzieli i to z nawiązką. Do wyrównania doprowadził Igor Zawiła, a na 2:1 trafił Sebastian Manijak. Ostatnie pół godziny gry było nerwowe, ale miejscowi spisali się kapitalnie. Najpierw jednak w 54. minucie znów do naszej sieci trafili przeciwnicy. Po golu Maksymiliana Walczaka zrobiło się 2:2. To nie podcięło skrzydeł świdniczanom. W 61. minucie znów byliśmy z przodu, kiedy to na 3:2 naszą ekipą wyprowadził Tomasz Bednarczyk, a kolejne osiem minut wstrząsnęło "Miedziowymi". Chwilę później do lubińskiej sieci drogę znalazł Igor Pierzchała, a rezultat na 5:2 ustalił Szymon Manijak. Zespół IgnerHome Polonii-Stali Świdnica odniósł tym samym bardzo cenne i przekonujące domowe zwycięstwo z Zagłębiem Lubin w ramach I ligi wojewódzkiej trampkarzy - najbardziej prestiżowych rozgrywek na Dolnym Śląsku w tej kategorii wiekowej.


IgnerHome Polonia-Stal Świdnica - Zagłębie Lubin 5:2 (2:1)


Skład: Janowicz, Redlica, Urbańczyk, Bednarczyk, Kuśnierz, Zawiła, Kula, Manijak, Pierzchała, Łabędź, Kaźmierczak, Bereś, Pieńkowski, Sahaidak, Komorniczak, Kołodziejczyk.

244 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page