top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Znów zgarnęliśmy komplet punktów


Po raz drugi w krótkim odstępie czasu piłkarze Polonii-Stali Świdnica z ligo dolnośląskiej juniorów młodszych ograli ekipę Konfeksu Legnica. Po niedawnym, wyjazdowym zwycięstwie w wymiarze 5:1, tym razem podopieczni trenera Grzegorza Borowego nieco skromniej, ale jak najbardziej pewnie i zasłużenie pokonali legniczan na swoim terenie 3:1!


Pierwsza część gry była koncertowa w wykonaniu biało-zielonych. Gospodarze świetnie operowali piłką, akcje się zazębiały, a każdy zdobyty gol był przedniej urody. Strzelanie rozpoczęliśmy w 14. minucie, kiedy to efektownym uderzeniem z wnętrza pola karnego po długim słupka pajęczynę z sieci zdjął Mateusz Solarz. Jeszcze przed przerwą miejscowi wyprowadzili dwa zabójcze ciosy autorstwa Jakuba Solarza i po 45 minutach było 3:0. Po powrocie na boisko biało-zieloni mający w perspektywie do rozegrania trzy spotkania w trakcie kolejnego tygodnia nie forsowali już tempa, dokonując przy tym kompletu zmian na boisku. Finalnie legniczanie zaliczyli honorowe trafienie, a spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1. W tabeli ligi dolnośląskiej nasi juniorzy młodsi plasują się na czwartej lokacie, tracąc dwa "oczka" do trzeciego Parasola Wrocław, ale mając rozegrane jedne spotkanie mniej (w bezpośrednim starciu 7:2 dla Polonii-Stali Świdnica).


Polonia-Stal Świdnica - Konfeks Legnica 3:1 (3:0)


Polonia-Stal: Telicki, Staroń, Ratajczak, Kruczek, Bujak, M. Solarz, Gliwa, Michta, J. Solarz, Migas, Król, Przyborowski, Kaźmierczak, Duma, Jesionka, Bogacki, Kałwak, Szewczyk.156 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page