top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Znów z gwiazdką i certyfikatem PZPN!
Kolejne wyróżnienie sportowo-organizacyjne powędrowało na konto klubu piłkarskiego IgnerHome MKS Polonia-Stal Świdnica. Biało-zieloni zostali wyróżnieni srebrnym certyfikatem Polskiego Związku Piłki Nożnej i ponownie znaleźli się wśród klubów biorących udział w prestiżowym programie Certyfikacji PZPN.


Program Certyfikacji Polskiego Związku Piłki Nożnej wyróżnia szkółki i kluby za poziom szkolenia, prowadzenia i przygotowywania jednostek treningowych, dobrą postawę zawodników podczas zajęć, odpowiednie kwalifikacje trenerskie, jak również bazę sportową i sprzętową. Niemniej istotna jest również część organizacyjna w postaci skrupulatnego zamieszczania wszelkich jednostek treningowych i konspektów treningowych w profilu klubowym systemu Certyfikacji PZPN. Wszystko weryfikowane jest podczas niezapowiedzianych wizyt monitorujących trenerów Polskiego Związku Piłki Nożnej na treningach w grupach skrzat, żak, orlik i młodzik (U-7, U-9, U-11, U-13).


Z końcem grudnia 2023 roku klub IgnerHome Polonia-Stal Świdnica kończy udział w trzecim cyklu tego prestiżowego programy wyróżniającego najlepsze szkółki piłkarskie w Polsce. Jesienią biało-zieloni aplikowali o udział w kolejnym cyklu. Zarówno część organizacyjna w systemie, jak i część piłkarska na boisku podczas prowadzonych treningów (trafiło na zajęcia grupy żaków trenera Andrieja Kozachenko – wynik 92,34%!) zostały ocenione bardzo wysoko. W tym tygodniu świdniczanie dostali oficjalne potwierdzenie o nadaniu srebrnego certyfikatu Polskiego Związku Piłki Nożnej jako jedyny klub piłkarski z terenu miasta Świdnica.

11 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page