top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Zmiana LAST MINUTE! W sobotę z Pogonią Oleśnica!


Do samego końca nie było wiadomo, czy seniorzy IgnerHome Polonii-Stali Świdnica wybiegną na boiska w inauguracyjnej kolejce IV ligi dolnośląskiej, a jeśli tak, to o jakiej godzinie i jak się okazuje z jakim rywalem. To spowodowane było mało poważnym zachowaniem działaczy Sokoła Wielka Lipa, którzy w sposób wiadomy tylko dla siebie starali się trzymać wszystkich w szachu...


FOTO: Archiwum (jeden z ostatnich meczów z Pogonią Oleśnica)


Przypomnijmy, że na inaugurację, która planowana jest na najbliższą sobotę, 14 sierpnia biało-zieloni mieli zagrać u siebie właśnie z Sokołem Wielka Lipa. Od dobrych kilku tygodni próżno było szukać informacji, jaka przyszłość czeka naszego najbliższego rywala, choć sytuacja wyglądała jednoznacznie. Działacze Sokoła nie wiedzieć czemu dopiero w czwartkowy wieczór poinformowali, że w rozgrywkach IV ligi wziąć udziału nie wezmą.


Decyzja Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej była błyskawiczna, a ich miejsce zajęła ekipa z najlepszym współczynnikiem w poprzedniego sezonu w klasie okręgowej, czyli Pogoń Oleśnica. To właśnie z tym zespołem zmierzymy się w sobotę, 14 sierpnia na terenie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Przeciwnik dobrze znany choć długo nie mieliśmy okazji wspólnie rywalizować. Ostatnio walczyliśmy o punkty w sezonie 2017/2018 na boiskach IV ligi dolnośląskiej. Wtedy to zremisowaliśmy bezbramkowo w Oleśnicy, a u siebie zwyciężyliśmy 3:1.


Jak będzie tym razem? O wszystkim przekonamy się w sobotni wieczór. Spotkanie zaplanowano na godz. 17.00, a kibiców zapraszamy oczywiście do wsparcia biało-zielonych zawodników i odwiedzenia stadionu Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Wejściówki w cenie 10 zł, kobiety i dzieci do lat 15 - wstęp wolny!

262 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Komentar


bottom of page