top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Zagramy sparingowo z rewelacją III ligi
Przed biało-zielonymi piłkarzami IgnerHome Polonii-Stali Świdnica piąty mecz sparingowy w trakcie zimowych przygotowań do wznowienia sezonu 2023/2024 na boiskach Koleje Dolnośląskie IV ligi. Podopieczni trenera Grzegorza Borowego w sobotę, 3 lutego zagrają na wyjeździe z beniaminkiem III ligi – Karkonoszami Jelenia Góra, która plasuje się tuż za podium makroregionalnych rozgrywek.


Podopieczni trenera Jacka Kołodziejczyka znajdują się obecnie na czwartej pozycji w tabeli, ustępując miejsca jedynie Rekordowi Bielsko Biała, Śląskowi II Wrocław i MKS-owi Kluczbork. W swoim dorobku zgromadzili 32 punkty, na które składa się 9 wygranych, 5 remisów i 4 porażki. Podobnie jak my jeleniogórzanie rozegrali już cztery gry kontrolne. Na inaugurację przygotowań ulegli u siebie 1:6 przedstawicielowi czeskiej ekstraklasy – zespołowi FK Jablonec, a następnie przegrali na wyjeździe z ligowym rywalem – Cariną Gubin (1:2). Później przyszedł czas na remis 1:1 z Zagłębiem Lubin z Centralnej Ligi Juniorów i wygraną 1:0 z Górnikiem Polkowice (III liga).


Spotkanie pomiędzy Karkonoszami Jelenia Góra a IgnerHome Polonią-Stal Świdnica odbędzie się w sobotę, 3 lutego. Start pojedynku rozgrywanego na sztucznym boisku przy ulicy Złotniczej w Jeleniej Górze o 12.00.

162 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page