top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Z Międzyborzem w meczu ostatniej szansy
Już dziś na terenie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji dojdzie do starcia w ramach Koleje Dolnośląskie IV ligi, w którym naprzeciw siebie staną dwie drużyny znajdujące się w strefie barażowej – IgnerHome Polonia-Stal Świdnica i Zenit Międzybórz. Stawka jest bardzo wysoka, bo tylko wygrana jednym i drugim daje jeszcze możliwość w praktyce na uniknięcie barażów o utrzymanie.


Biało-zieloni są obecnie najwyżej sklasyfikowanym zespołem w grupie tych znajdujących się w strefie barażowej (miejsca 12-15). Świdniczanie tracą trzy punkty do Piasta Nowa Ruda i cztery do Prochowiczanki Prochowice, mając gorsze bilanse bezpośrednich pojedynków. W praktyce oznacza to, że z Międzyborzem trzeba po prostu sięgnąć po pełną pulę punktów. Zenit traci do nas trzy „oczka”, ale ma też jeden pojedynek rozegrany mniej. W pierwszym boju rozgrywanym w Międzyborzu górą byli świdniczanie, którzy pomimo gry przez większość spotkania w osłabieniu zwyciężyli 2:0.


Mecz 33. kolejki pomiędzy IgnerHome Polonią-Stal Świdnica a Zenitem Międzybórz ze względu na weekendowe Dni Świdnicy odbędzie się wyjątkowo w środę, 5 czerwca. Start konfrontacji rozgrywanej na terenie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zaplanowano na godz. 18.30. Zapraszamy do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE.33. kolejka IV ligi:

Górnik Złotoryja – Lechia Dzierżoniów 8 czerwca, 17:00

Moto Jelcz Oława – Prochowiczanka Prochowice 8 czerwca, 17:00

IgnerHome Polonia-Stal Świdnica – Zenit Międzybórz 5 czerwca, 18:30

Polonia Środa Śląska – Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 8 czerwca, 17:00

Chrobry II Głogów – Iskra Księginice 8 czerwca, 17:00

Słowianin Wolibórz – KS Łomnica 8 czerwca, 17:00

Miedź II Legnica – Barycz Sułów 8 czerwca, 14:00

Łużyce Lubań – BKS Bobrzanie Bolesławiec 9 czerwca, 16:00

Piast Nowa Ruda – Piast Żmigród 8 czerwca, 17:00

401 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page