top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Wzmacniamy rywalizację wśród ofensywnych graczy!


Jeszcze przed startem środowego meczu Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Wałbrzych Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej, w którym zmierzymy się na wyjeździe z Górnikiem Boguszów-Gorce (klasa A), przedstawiamy nowego zawodnika zasilającego szeregi seniorów Igner-Home Polonii-Stali Świdnica.


Nowym piłkarzem naszej drużyny został 20-letni Adam Wojciechowski. Zawodnik jest pomocnikiem i dobrze czuje się w roli skrzydłowego, gdzie z pewnością wzmocni rywalizację w drużynie IgnerHome Polonii-Stali Świdnica. Do tej pory bronił barw klubów z Wielkopolski - jest wychowankiem Zawiszy Dolsk, a później występował w Warcie Śrem i UKS-ie Śrem, z którego trafił właśnie do Świdnicy. Adam o punkty walczył w rozgrywkach młodzieżowych i mimo młodego wieku dokładał kolejne minuty w ligach seniorskich i Pucharze Polski klubu ze Śremu. Wojciechowski do dyspozycji trenera Grzegorza Borowego był od końcówki okna transferowego i dobrą dyspozycją przekonał do swojej osoby postać trenera biało-zielonych.


Teraz Adam Wojciechowski na zasadzie transferu stałego zasila szeregi IgnerHome Polonii-Stali Świdnica. Nowemu zawodnikowi życzymy samych udanych występów, szansa na pierwsze oficjalne minuty już dziś podczas meczu Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Wałbrzych Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej z Górnikiem Boguszów-Gorce.


501 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page