top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Wzięli rewanż na Parasolu


Tempa w ostatnich dniach nie zamierzają zwalniać również trampkarze Polonii-Stali Świdnica z I ligi wojewódzkiej. Drużyna trenera Piotra Krygiera rywalizująca w stawce najlepszej ósemki zespołów na Dolnym Śląsku po ostatnim zwycięstwie i remisie ze Śląskiem Wrocław SA, tym razem mierzyła się z Parasolem Wrocław.


Biało-zieloni rozegrali przy ulicy Lotniczej świetne zawody, rewanżując się przeciwnikom za porażkę 3:6 poniesioną na głównej płycie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, Tym razem górą byli świdniczanie. Do przerwy było 2:0 po golach Huberta Lipińskiego i Alexa Kindela. Po powrocie na boisku gospodarze zdołali zmniejszyć straty po skutecznie wykończonej akcji przez Macieja Kapłona. Ostatnie słowo tego dnia należało do gości. Na 3:1 wynik spotkania ustalił Eryk Korab. Po tym spotkaniu nasi piłkarze wciąż plasują się na piątej pozycji w tabeli I ligi wojewódzkiej trampkarzy - najwyższej klasie rozgrywkowej na Dolnym Śląsku. Po ostatnim triumfie mamy tyle samo punktów, co nasz ostatni przeciwnik - Parasol Wrocław, który jest czwarty.


Parasol Wrocław - Polonia-Stal Świdnica 1:3 (0:2)


Polonia-Stal: Widła, Taratuta, Stańczak, Pawlik, Paliński, Lipiński, Król, Korab, Kindel, Holband, Dudzic, Zawiła, Zaczyński, Safian, Nowak.Bez punktów ostatni weekend kończyła druga drużyna Polonii-Stali Świdnica z II ligi wojewódzkiej trampkarzy. Zespół Oskara Wajdzika w rozgrywkach na szczeblu dolnośląskim ma przede wszystkim zbierać kolejne piłkarskie szlify w starciu z wymagającymi rywalami. Młodzi biało-zieloni ulegli w swoim ostatnim występie Górnikowi Nowe Miasto Wałbrzych w stosunku 0:4.


Polonia-Stal II Świdnica - Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 0:4 (0:1)


Polonia-Stal: Janas, Wiatrowski, Matyszczyk, Malinowski, Sauter, Kędzior, Jurczak, Kula, Sztabiński, Cybruch, Choromański, Sahaidak, Taratuta, Król, Bereś, Zaczyński, Safian.

172 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page