top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Wygrać i nie patrzeć na innych [BĘDZIE RELACJA LIVE]
Dzięki ostatniej, zasłużonej wygranej z Zenitem Międzybórz i korzystnych rezultatach zanotowanych na innych boiskach, piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica mają wszystko w swoich rękach jeśli chodzi o uniknięcie strefy barażowej w rozgrywkach Koleje Dolnośląskiej IV ligi. W sobotę, 15 czerwca potrzebna jest jednak koncentracja, walka i realizacja wszelkich założeń, bo tylko trzy punkty pozwolą na realizację celu.


W ostatnim spotkaniu rundy zasadniczej sezonu 2023/2024 zmierzymy się na wyjeździe z Górnikiem Nowe Miasto Wałbrzych. Beniaminek przez cały sezon walczy bardzo ambitnie, gra swoimi, bardzo młodymi zawodnikami i jest liderem klasyfikacji Pro Junior System. To program, który nagradza kluby grające młodymi piłkarzami i wychowankami, a dodajmy, że drużyna IgnerHome Polonii-Stali Świdnica w tej klasyfikacji jest trzecia. Jeśli chodzi sytuację w lidze, wałbrzyszanie z dorobkiem 15 punktów plasują się na 16. lokacie i są pewni spadku do ligi okręgowej.


Lepiej wygląda sytuacja podopiecznych trenera Grzegorza Borowego. Biało-zieloni wygrali dwa z ostatnich czterech pojedynków, a były to bardzo istotne starcia z również walczącymi o uniknięcie strefy barażowej ekipami Polonii Środa Śląska i Zenitu Międzybórz. Świdniczanie są obecnie na bezpiecznej 12. pozycji i żeby tak przynajmniej na pewno zostało, potrzebna jest pełna pula punktów. Wygrana pozwolić może na awans w okolice środka stawki – na 10. miejsce. Przypomnijmy, że w pierwszym spotkaniu obu drużyn, nasi piłkarze zwyciężyli Górnika 4:1.


Mecz 34. kolejki pomiędzy Górnikiem Nowe Miasto Wałbrzych a IgnerHome Polonią-Stal Świdnica odbędzie się w sobotę, 15 czerwca. Początek meczu rozgrywanego na stadionie przy ulicy Ratuszowej zaplanowano na godz. 17.00. Zapraszamy do śledzenie tekstowej RELACJI LIVE z tego pojedynku.


34. kolejka IV ligi:

Piast Nowa Ruda – Górnik Złotoryja 15 czerwca, 17:00

Prochowiczanka Prochowice – Lechia Dzierżoniów 15 czerwca, 17:00

Piast Żmigród – Łużyce Lubań 15 czerwca, 17:00

BKS Bobrzanie Bolesławiec – Miedź II Legnica 15 czerwca, 17:00

Barycz Sułów – Słowianin Wolibórz 15 czerwca, 17:00

KS Łomnica – Chrobry II Głogów 15 czerwca, 17:00

Iskra Księginice – Polonia Środa Śląska 15 czerwca, 17:00

Górnik Nowe Miasto Wałbrzych – IgnerHome Polonia-Stal Świdnica 15 czerwca, 17:00

Zenit Międzybórz – Moto Jelcz Oława 15 czerwca, 17:00

362 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page