top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

W Woliborzu powalczymy o przełamanie


Bardzo słabo jak na razie spisują się w tym sezonie piłkarze pierwszej drużyny IgnerHome Polonii-Stali Świdnica. Biało-zieloni staną jednak przed najtrudniejszą z możliwych prób, bowiem zagrają na terenie lidera, który seryjnie wygrywa ze wszystkimi rywalami różnicą kilku goli…


Naszym najbliższym przeciwnikiem jest Słowianin Wolibórz. Drużyna z powiatu kłodzkiego jako jedna z dwóch obok Piasta Żmigród ma na swoim koncie komplet 12 punktów. Woliborzanie sezon rozpoczęli od wyjazdowej wygranej 2:0 z Galakticosem Solna, później przyszedł czas na zwycięstwa 5:0 z Zamkiem Kamieniec Ząbkowicki, 4:1 z Bielawianką Bielawa i 3:0 z Orłem Ząbkowice Śląskie. Dla porównania świdniczanie tylko w pierwszej kolejce sięgnęli po komplet „oczek”, pokonując 2:1 Górnika Wałbrzych. Do swojego dorobku dopisali także remis z Foto-Higieną Gać (2:2) i dwie porażki: z Sokołem Marcinkowice (2:3) i Moto-Jelczem Oława (1:3).


Po raz ostatni IgnerHome Polonia-Stal Świdnica spotkała się ze Słowianinem Wolibórz w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu. Rywale wygrali wtedy na terenie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji 2:0. Teraz czas na kolejny rozdział. Najbliższe spotkanie zaplanowano na sobotę, 17 września. Na prośbę drużyny gospodarzy pojedynek w Woliborzu rozpocznie się o 12.00. Zapraszamy do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE.


6. kolejka IV ligi – grupa wschodnia:

Piast Żmigród – Sokół Marcinkowice 17 września, 16:00

Barycz Sułów – Górnik Wałbrzych 17 września, 16:00

Foto-Higiena Gać – Polonia Trzebnica 17 września, 16:00

Moto Jelcz Oława – Piast Nowa Ruda 18 września, 11:00

Słowianin Wolibórz – IgnerHome Polonia-Stal Świdnica 17 września, 12:00

Skałki Stolec – Orzeł Ząbkowice Śląskie 18 września, 16:00

Galakticos Solna – Bielawianka Bielawa 17 września, 16:00

Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Lechia Dzierżoniów 17 września, 16:00

211 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page