top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

W trzecim sparingu z Bielawianką
Po meczach kontrolnych ze Słowianinem Wolibórz (1:5) i FC Hradec Kralove (3:3), piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica przejdą trzecią próbę w trakcie zimowego okresu przygotowawczego. W środę, 24 stycznia o godz. 18.30 na sztucznym boisku Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zmierzymy się z Bielawianką Bielawa.

 

Podopieczni trenera Zbigniewa Soczewskiego podczas reorganizacji rozgrywek dolnośląskiej IV ligi (z dwóch grup - wschodniej i zachodniej, powstała jedna) spadli do niższej klasy rozgrywkowej. Obecnie są na dobrej drodze, by powalczyć o powrót na czwartoligowy front. Bielawianie są liderem wałbrzyskiej klasy okręgowej mając jednak tyle samo punktów co drugi Orzeł Ząbkowice Śląskie i dwa "oczka" zapasu nad Skałkami Stolec i AKS-em Strzegom. Dodajmy, że awans do IV ligi wywalczy tylko mistrz, drugi zespół grać będzie w barażach.

 

Dla Bielawianki będzie to pierwsza gra kontrolna w trakcie zimowego okresu przygotowawczego do rundy rewanżowej sezonu 2023/2024. Biało-zieloni dowodzeni przez trenera Grzegorza Borowego mają już w nogach dwie gry kontrolne. Na inaugurację ulegliśmy u siebie 1:5 liderowi Koleje Dolnośląskie IV ligi - Słowianinowi Wolibórz 1:5 (słaba druga część gry, w pierwszej nasza inicjatywa i wynik 1:1), a w drugiej potyczce zremisowaliśmy w Czecha z tamtejszym czwartoligowcem - FK Hradec Kralove (3:3).

 

Spotkanie sparingowe pomiędzy IgnerHome Polonią-Stal Świdnica a Bielawianką Bielawa odbędzie się w środę, 24 stycznia - strat na sztucznym boisku Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji o godz. 18.30.

157 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page