top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

W sobotę ostatni test-mecz przed startem sezonu


Biało-zieloni piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica już w najbliższą sobotę, 5 sierpnia rozegrają na wyjeździe ostatni mecz kontrolny przed rozpoczynającym się w kolejny weekend sezonem 2023/2024 na boiskach Koleje Dolnośląskie IV ligi. Naszym ostatnim sparingpartnerem będzie ligowy rywal - Prochowiczanka Prochowice.


Nasi najbliżsi sparingowi przeciwnicy mają za sobą naprawdę udany sezon 2022/2023. Prochowiczanie uplasowali się na trzeciej lokacie w tabeli grupy zachodniej IV ligi, ustępując miejsca jedynie Karkonoszom Jelenia Góra i Polonii Środa Śląska. Gospodarze jutrzejszej potyczki rozpoczęli serię gier kontrolnych od wygranej 2:1 z Górnikiem Złotoryja. Później było zwycięstwo 5:2 nad ekipą Legsad Kościelec, porażka 0:5 z Piastem Żmigród i przegrana 1:2 z Rokitą Brzeg Dolny. Świdniczanie rozpoczęli nie najlepiej, bo od porażek z LZS-em Walce (1:4) i Karkonoszami Jelenia Góra (0:2). Później było już lepiej - wygrana 2:0 z Polonią Środa Śląska, bezbramkowy remis z WKS-em Wierzbice i wyjazdowy triumf nad spadkowiczem z III ligi - Chrobrym II Głogów (3:2).

Spotkanie pomiędzy Prochowiczanką Prochowice a IgnerHome Polonią-Stal Świdnica odbędzie się w sobotę, 5 sierpnia. Początek wyjazdowego starcia o godz. 11.00.

94 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page