top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

W poszukiwaniu drugiego zwycięstwa w lidze [BĘDZIE LIVE]


Po ostatnim remisie 2:2 z BKS-em Bolesławiec, który trzeba traktować jak porażkę, piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica wybierają się na mecz rewanżowy. Naszym rywalem w sobotę, 2 września będzie ekipa z czołówki tabeli - Piast Żmigród.


Żmigrodzianie na swoim koncie zgromadzili dotąd 9 punktów, przegrywając tylko raz (ze Słowianinem Wolibórz 0:6!) oraz notując trzy wygrane - 2:1 z Miedzią II Legnica, 4:0 z Chrobrym II Głogów i 3:2 z Polonią Środa Śląska. Takie rezultaty i taki dorobek punktowy pozwala obecnie na zajmowanie czwartej pozycji w tabeli za plecami czołowej trójki - Słowianina Wolibórz (12), Moto-Jelcza Oława (12) i Baryczy Sułów (9).


Gorzej wiedzie się na razie biało-zielonym, którzy seryjnie i w absurdalnych okolicznościach zgubili do tej pory powiedzmy sobie szczerze już 5 punktów. Chodzi o przegrane spotkanie z Iskrą Księginice i zremisowany bój z BKS-em Bolesławiec. Obecnie zatem z 4 punktami plasujemy się daleko, bo na 12. pozycji. Liczymy, że limit potknięć został już wyczerpany i wkrótce rozpocznie się marsz w znacznie wyższe okolice ligowej tabeli.


Spotkanie 5. kolejki Koleje Dolnośląskie IV ligi pomiędzy Piastem Żmigród i IgnerHome Polonią-Stal Świdnica odbędzie się w sobotę, 2 września. Początek meczu o godz. 16.00 na terenie przeciwników. Zapraszamy do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE.


5. kolejka IV ligi:

Iskra Księginice - Prochowiczanka Prochowice (3 września, 11:00)

KS Łomnica - Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (3 września, 16:00)

Barycz Sułów - Zenit Międzybórz (2 września, 16:00)

BKS Bobrzanie Bolesławiec - Moto Jelcz Oława (3 września, 11:00)

Piast Żmigród - IgnerHome Polonia-Stal Świdnica (2 września, 16:00)

Górnik Złotoryja - Polonia Środa Śląska (2 września, 16:00)

Lechia Dzierżoniów - Chrobry II Głogów (2 września, 19:30)

Piast Nowa Ruda - Słowianin Wolibórz (2 września, 16:00)

Łużyce Lubań - Miedź II Legnica (2 września, 11:00)

123 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page