top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

W piątek ostatnia szansa na nabycie wejściówek na mecz ze Ślęzą Wrocław!


Wielkimi krokami zbliża się kolejna potyczka naszych piłkarzy na boiskach makroregionalnej III ligi. W sobotę, 22 sierpnia (godz. 15.00) drużyna Dabro-Bau Polonii-Stali Świdnica podejmie na swoich terenie ekipę Ślęzy Wrocław. W puli pozostaje coraz mniej biletów, a w piątek pojawia się ostatnia szansa, by nabyć wejściówki na to ciekawie zapowiadające się spotkanie. 


Zgodnie z wytycznymi (zabronione gromadzenie się kibiców przy kasach biletowych) sprzedaż pojedynczych biletów i karnetów na całą rundę jesienną prowadzona jest jedynie w przedsprzedaży w siedzibie klubu. Wciąż na terenie stadionu Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji może przebywać 500 kibiców (50% pojemności stadionu). Podczas meczów z Ruchem Chorzów i MKS-em Kluczbork biało-zielonych piłkarzy dopingował komplet widzów, warto się więc spieszyć.


Ostatnia szansa na zdobycie biletów nadarzy się w piątek, 21 sierpnia w godzinach 17.00 – 19.30 (siedziba klubu, ul. Śląska 35A – murowany budynek) lub do wcześniejszego wyczerpania zapasów. Pojedyncze wejściówki w cenie 15 zł, karnety na całą rundę (pozostało 7 meczów) w kwocie 80 zł. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: 604-862-195.

78 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


bottom of page