top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

W środku tygodnia walczyli młodzicy i trampkarze [WYNIKI]


Trzy spotkania o ligowe punkty rozegrały w środku tygodnia biało-zielone drużyny młodzików i trampkarzy IgnerHome Polonii-Stali Świdnica.


W środę, 28 września na boisku w Bolesławicach drużyna IgnerHome Polonii-Stali III Świdnica trenerów Mariusza Krupczaka i Szymona Krupczaka podejmowała zespół AKS-u Strzegom. Biało-zieloni pewnie zainkasowali pełną pulę punktów w rozgrywkach IV ligi okręgowej, zapisując na swoim koncie w każdej z odsłon po trzy trafienia. Strzelanie w pierwszej połowie rozpoczął Maciej Politański, a później do sieci trafiali jeszcze Franciszek Rybka i Karol Kudela. Po zmianie stron na listę strzelców wpisali się Filip Robak, Wiktor Podgórski i Leon Stachyra. Finalnie skończyło się rezultatem 6:0 na korzyść drużyny gospodarzy.


IgnerHome Polonia-Stal III Świdnica - AKS Strzegom 6:0 (3:0)


Skład: Niedziałkowski, Chmielewski, Cisek, Demczyszak, Głowacki, Jaumień, Kudela, Otoka, Podgórski, Politański, Robak, Rybka, Stachyra, Walczak.Zwycięstwo w spotkaniu derbowym w ramach rozgrywek V ligi odniosła także ekipa IgnerHome Polonii-Stali IV Świdnica. Podopieczni trenera Ryszarda Tyndla mierzyli się na boisku przy ulicy Sikorskiego z dziewczętami MKS-u Polonia Świdnica. Goście do przerwy prowadzili 1:0 po golu Kacpra Kłosowskiego. Po przerwie nasi zawodnicy dążyli do strzelenia kolejnych goli i dopięliśmy swego. Na 2:0 trafił Bartosz Opalach, a wynik pojedynku na 3:0 ustalił Feliks Dudek.


MKS Polonia Świdnica - IgnerHome Polonia-Stal IV Świdnica 0:3 (0:1)


Skład: Sobolewski, F. Dudek, Kłosowski, Monica, Opalach, Ośka, Rohde, Smok, Wiśniewski, D. Dudek, Dudzic, Patruś, Sidor, Stasiak.Niestety z porażką w meczu wyjazdowego wrócili piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica z III ligi okręgowej trampkarzy. Zespół prowadzony przez trenera Piotra Krygiera po bardzo mocnej wymianie ciosów musiał uznać wyższość Nysy Kłodzko. Biało-zieloni prowadzili już 2:0 po trafieniach Pawła Łabędzia i Yurija Fedusiva. Rywale błyskawicznie odpowiedzieli dwoma golami Jakuba Janiuka i zrobiło się 2:2. Jeszcze w pierwszej połowie znów prowadzenie dał nam Paweł Łabędź, gospodarze doprowadzili do remisu za sprawą Marco Żółtego, a na koniec znów drogę do sieci znalazł Łabędź i było 4:3. Po zmianie stron już tak skuteczni nie byliśmy, nie udało nam się zanotować żadnego trafienia, dla Nysy dwa gole zdobył Marco Żółty i skończyło się wygraną przeciwników 5:4.


Nysa Kłodzko - IgnerHome Polonia-Stal II Świdnica 5:4 (3:4)


Skład: Sikora, Zienkiewicz, Kiliszewski, Ladenberger, Fedusiv, Stelmach, Marczak, Dudek, Wacht, Łabędź, Pierzchała, Oleś, Agaciak, Dola, Grzybowski, Jeziorny, Krystyniak, Podolski.

176 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

댓글


bottom of page