top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

UWAGA! Rusza wielki nabór do drużyn piłkarskich Polonii-Stali Świdnica!Tradycyjnie z początkiem lipca Miejski Klub Sportowy Polonia-Stal Świdnica ogłasza nabór do najmłodszych i tych nieco starszych biało-zielonych grup piłkarskich. Właśnie ruszyły zapisy do drużyn smerfów (roczniki 2017 i młodsi), skrzatów (roczniki 2015-2016), żaków (roczniki 2013-2014), orlików (2011-2012), a także starszych grup treningowych. Nie czekaj, zapisz się już dziś...(!)


Miejski Klub Sportowy Polonia-Stal Świdnica co sezon puszcza do boju blisko 20 drużyn uczestniczących w rozgrywkach ligowych, a w swoich strukturach zrzesza kolejnych kilka zespołów w grupach naborowych. Na biało-zielonej liście znajduje się blisko pół tysiąca zawodników i zawodniczek, a Polonia-Stal Świdnica jest jedynym klubem na terenie byłego województwa wałbrzyskiego posiadającego komplet drużyn w najwyższych klasach rozgrywkowych na terenie naszego województwa - w ligach dolnośląskich. To daje możliwość walki na co dzień z najlepszymi z najlepszych na terenie Dolnego Śląska.


Jak co roku w wakacje Polonia-Stal Świdnica ogłasza duży nabór do swoich drużyn, skierowany do chłopców i dziewczynek zarówno rozpoczynających swoją przygodę z piłką nożną, jak i takich, którzy posiadają już doświadczenie treningowe w klubach piłkarskich i chcą kontynuować swoją przygodę w biało-zielonych barwach. To właśnie do Was wszystkich skierowane jest to ogłoszenie - dzieci w każdym wieku, które pragną spędzać czas w sposób aktywny i w duchu zasad fair-play wprowadzane będą w świat futbolu.


Wszelkie pytania i zapisy pod numerem telefonu: 604-862-195. Ilość miejsc w poszczególnych grupach jest ograniczona, zapraszamy do kontaktu i do zobaczenia na zielonych boiskach!

418 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page