top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Trzy wysokie zwycięstwa trampkarzy


Jeszcze bardziej pracowity okres mają za sobą trampkarze Miejskiego Klubu Sportowego Polonia-Stal Świdnica. Biało-zielone drużyny trenera Piotra Krygiera rozegrały trzy pojedynki i wszystkie kończyły się naszymi wysokimi wygranymi.


Na początek świdniczanom przyszło się zmierzyć z Piastem Nowa Ruda. Spotkanie rozgrywane w ramach ligi okręgowej trampkarzy odbyło się na terenie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Nasi piłkarze po dwóch golach Patryka Taratuty i Szymona Zaczyńskiego, a także trafieniu Igora Malinowskiego pewnie pokonali przyjezdnych 5:1.


Polonia-Stal Świdnica - Piast Nowa Ruda 5:1


Skład: Janas, Cybruch, Dudzic, Jarosz, Kula, Malinowski, Pawlik, Nowak, Stańczak, Taratuta, Zaczyński, Bereś, Choromański, Jurczak, Matyszczyk, Sauter, Sztabiński, Wiatrowski.W sobotę, 26 września doszło do kolejnych dwóch spotkań z udziałem naszych trampkarzy. Na start zagrała ekipa z ligi dolnośląskiej, która podejmowała na swoim boisku Akademię Sportu Kiełczów. Pojedynek rozgrywany w fatalnych warunkach (ulewa) zakończył się bardzo wysokim zwycięstwem biało-zielonych. Miejscowi wygrali aż 19:0, a bogatym łupem bramkowym podzielili się: Jakub Król (5), Hubert Lipiński (4), Patryk Paliński (3), Patryk Taratuta (3), Franciszek Nowak, Maciej Stańczak, Szymon Zaczyński i Jakub Safian.


Polonia-Stal Świdnica - AS Kiełczów 19:0


Skład: Janas, Dudzic, Holband, Korab, Król, Lipiński, Nowak, Paliński, Pawlik, Taratuta, Zawiła, Bereś, Safian, Stańczak, Zaczyński.Na zakończenie biało-zielona ekipa powalczyła w spotkaniu w ramach ligi okręgowej trampkarzy. Świdniczanie ostatecznie pewnie zwyciężyli na trudnym terenie w Kłodzku z miejscową Nysą, która długo nie mogła pogodzić się z porażką i pokazując, że zasady fair-play są im raczej obce. Do przerwy było 2:2, a z goli dla gości mogli cieszyć się Karol Wiatrowski i Igor Malinowski. Po zmianie stron nasza przewaga nie podlegała już żadnej dyskusji. Podopieczni trenera Piotra Krygiera dołożyli cztery gole autorstwa Igora Malinowskiego, Patryka Palińskiego, Huberta Lipińskiego i Dawida Matyszczyka, wygrywając 6:2.


Nysa Kłodzko - Polonia-Stal Świdnica 2:6


Skład: Widła, Choromański, Cybruch, Jarosz, Jurczak, Kula, Malinowski, Matyszczyk, Sauter, Sztabiński, Wiatrowski, Janas, Holband, Korab, Król, Lipiński, Paliński, Taratuta.


168 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page