top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Trzecioligowiec udowodnił swoją wyższość
Druga porażka w trakcie okresu przygotowawczego powędrowała na konto czwartoligowych piłkarzy IgnerHome Polonii-Stali Świdnica. Biało-zieloni w sobotnie popołudnie rozegrali towarzyską potyczkę z reprezentantem III ligi. Na sztucznym boisku w Żarach górą była wyraźnie Carina Gubin.


Spotkanie toczyło się w szybkim tempie i od początku nie brakowało emocji. Zanim drużyny na dobre weszły w mecz było już 1:1. Najpierw trafili rywale, a następnie z rzutu wolnego odpowiedział Wojciech Sowa. Drużyna trenera Grzegorza Kopernickiego posiadała inicjatywę, szukała swoich szans i była zdecydowanie aktywniejsza. W efekcie gubinianie jeszcze dwukrotnie znaleźli drogę do sieci, prowadząc do przerwy 3:1. Warto dodać, że mieliśmy w tym fragmencie spotkania dwie sytuacje sam na sam z bramkarzem, który nie udało się wykorzystać.


Po zmianie stron zanotowaliśmy lepszy fragment meczu, zaatakowaliśmy nieco śmielej i po stałym fragmencie gry „złapaliśmy kontakt”. Po golu jednego z zawodników testowanych zrobiło się tylko 3:2 dla faworytów. W szeregach obu drużyn nastąpiły spore rotacje w składzie. Finalnie w samej końcówce przeciwnicy zaliczyli trzy trafienia, wygrywając 6:2 .

129 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page